Mul filmidega on nii, et enamusjaolt olen kuulnud tuttavate k2est et "hea film" ja/v6i vaatanud
IMDBst, et on k6rgelt hinnatud ja siis l2hevad ootused nii k6rgele, et sageli pettungi nendes
heades filmides. "Shawshank Redemption" on yks nendest v2hestest filmidest, kus mu ootamatud
ootused ei petnud mind ja yldiselt vaatan v2heseid filme teistkordselt..SR on yks neist.
Comment