Hea mäng! Krt ise suht palju filme vaadanud, aga ei tunne piltidelt küll eriti ära, viimasele oleks ka Cidade de Deus pakkunud, mis on väga hea film, soovitan! Veidi sarnane teema ja ka väga hea on praegu pöffil Ajami, mis minu pöffil nähtud 7st filmist ka parim IMO. Prohvet ka väga hea.
Comment