Re: (msPaint): Mis filmiga on tegemist (uued reeglid)
Igavusest sai nii kerge pilt joonistatud :D
Codecci oli siis kõige kiirem vastaja. Nagu ta enne mainis, et joonistada ei viitsi...siis võiks äkki anda selle õiguse järgmisele õigele vastajale?! Kui viitsib joonistada, siis my bad. :)
Comment