***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1846
    Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

    jäi silma:

    CV Keskus on Eesti populaarseim tööportaal, kus leidub enim tööpakkumisi nii Eestisse kui ka välismaale ning suurim CV-de andmebaas. Sisesta oma CV ning


    sisuliselt vene keelt oskavat Pokeriässa otsitakse

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #1847
      Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

      Kuulge mis teema selle Doyle´ga on?
      Praegu vaatan HU Patrik Antoniuse ja Isildur1 vahel FTs ja mingid ahvid ainult kommivad : RIP Doyle
      Mingi kõrgema astme leveldamine???
      Sada matsi vastavad , et Doyle on elus ja juba tulevad järgmised: R.I.P. Doyle.
      Wtf???

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #1848
        Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

        Algselt postitas Svenza
        Kuulge mis teema selle Doyle´ga on?
        Praegu vaatan HU Patrik Antoniuse ja Isildur1 vahel FTs ja mingid ahvid ainult kommivad : RIP Doyle
        Mingi kõrgema astme leveldamine???
        Sada matsi vastavad , et Doyle on elus ja juba tulevad järgmised: R.I.P. Doyle.
        Wtf???
        Ameerika

        Comment

        • oitarvi
          Vana Tegija
          • Jan 2009
          • 1231

          #1849
          Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

          Algselt postitas Svenza
          Kuulge mis teema selle Doyle´ga on?
          Praegu vaatan HU Patrik Antoniuse ja Isildur1 vahel FTs ja mingid ahvid ainult kommivad : RIP Doyle
          Mingi kõrgema astme leveldamine???
          Sada matsi vastavad , et Doyle on elus ja juba tulevad järgmised: R.I.P. Doyle.
          Wtf???

          Väga andekad artikli koostajad, näitab, et Doyle juba 2008 surnud.

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #1850
            Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

            Algselt postitas Svenza
            Kuulge mis teema selle Doyle´ga on?
            Praegu vaatan HU Patrik Antoniuse ja Isildur1 vahel FTs ja mingid ahvid ainult kommivad : RIP Doyle
            Mingi kõrgema astme leveldamine???
            Sada matsi vastavad , et Doyle on elus ja juba tulevad järgmised: R.I.P. Doyle.
            Wtf???
            Isildur tapab Doyle sünnitatud pokkerigeneratsiooni ehk kui isildur pwnib ameeriklased ära siis on doyle surnud

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #1851
              Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

              Algselt postitas Svenza
              Kuulge mis teema selle Doyle´ga on?
              Praegu vaatan HU Patrik Antoniuse ja Isildur1 vahel FTs ja mingid ahvid ainult kommivad : RIP Doyle
              Mingi kõrgema astme leveldamine???
              Sada matsi vastavad , et Doyle on elus ja juba tulevad järgmised: R.I.P. Doyle.
              Wtf???
              peen huumor

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1852
                Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                Kerige ausalt perse. Tolmuimejaga mässasin toas ja tegin ka arvuti ümbrust korda. Hiire saatja oli eespool kompu paneelil ning kui ära lõpetasin toa koristamise siis enam hiir ei funka. Täitsa haige. Proovisin läppari taga ka aga ei funka!

                Hiirel silm töötab, sest kui liigutada laual hakkavad aku tuled põlema. Kui USB saatja pesast eemaldada/pessa panna siis annab USB teate (helilise), et seade ühendatud/lahti ühendatud. Logitechi keskus hiire patareide kohta ütleb "tundmatu" ja seega on kas saatja perses või hiirel vastuvõtja.

                Päris tilti sellised asjad ajavad. Enam never ei korista tuba ja nahhui ma selle USB saatja arvuti ees paneelil hoian. Lihtsam oleks kuvarite taga USB-s hoida. Omast arust saatjale pihta kordagi ei läinud. Fk off.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1853
                  Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                  juhtmega hiir =)

                  Comment

                  • Kloonike
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 898

                    #1854
                    Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                    Algselt postitas ranka

                    Päris tilti sellised asjad ajavad. Enam never ei korista tuba ja nahhui ma selle USB saatja arvuti ees paneelil hoian. Lihtsam oleks kuvarite taga USB-s hoida. Omast arust saatjale pihta kordagi ei läinud. Fk off.
                    Logitech MX1000 saatjaga oli mul mingi jama. Arvuti asus lauast madalamal (laua kõrval põrandal) ning saatja oli ühendatud emaplaadil olevasse usb pessa. Viskas pidevalt lagi sisse. Klaviatuuri USB porti ühendades töötas ilusti (asus hiirele lähemal).

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1855
                      Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                      Ostsin juhtmega hiire nüüd. Ja huvitav, kas kõikide logitechi sama mudelite hiirte saatjad/vastuvõtjad töötavad samal sagudsel? Mul kodus vana hiire (mille puruks peksin) saatja olemas :) Aga kahtlen, et neil kõigil sama sagedus.

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #1856
                        Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                        magamine on nii tuksis õhtul läksin magama peale 2h oli uni läinud ja siis tiksusin kella 7 lihtsalt üleval. Nüüd julmalt väsinud. Sick värk peab kuidagi normaalseks tagasi saama une ei taha hommikuni üleval passida

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #1857
                          Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                          Sama siin. Öösel magama ei saa jääda kuna kõrvad vilisevad ja üldse sitt ollaa. Saab allesmingi kell 2magama ja siis ommikul tahaks magada

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #1858
                            Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                            Algselt postitas ranka
                            Ostsin juhtmega hiire nüüd. Ja huvitav, kas kõikide logitechi sama mudelite hiirte saatjad/vastuvõtjad töötavad samal sagudsel? Mul kodus vana hiire (mille puruks peksin) saatja olemas :) Aga kahtlen, et neil kõigil sama sagedus.
                            Miks juhtmega?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1859
                              Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                              Algselt postitas -andres-
                              Miks juhtmega?
                              Oli odavam :)

                              Comment

                              • PokerDevil
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1177

                                #1860
                                Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                                Koguaeg põhiarvutil juhtmega hiir olnud ja ei ütleks, et vähem raha tuleks, kui juhtmeta. Maksab vist mingi 150.- ?
                                Läpparil on muidugi juhtmeta kohustuslik.

                                Comment

                                Working...