HÄÄÄLETAMAAA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #121
    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BVKELCEHDEI[/youtube]

    RE on ikka totaalne donk KE kõrval, üldiselt oddsid üle Eesti on nii 1:2 RE kahjuks ;D

    Hetkel on lood juba igatahes nii, et typo RE valija IQ moodutab max 99,99% KE valija omast.

    Comment

    • volga
      Julm Donk
      • Jul 2009
      • 79

      #122
      Re: HÄÄÄLETAMAAA

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Kindel Valik

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      see ka tore mees

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #123
        Re: HÄÄÄLETAMAAA

        haige mis juhikultus savietsi ümber on. Kõik ajutud ja pooletoobised laulavad silmad punnis. Midagi on väga mäda :S

        Comment

        • marguzz22
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1458

          #124
          Re: HÄÄÄLETAMAAA

          Algselt postitas Imric
          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BVKELCEHDEI[/youtube]

          RE on ikka totaalne donk KE kõrval, üldiselt oddsid üle Eesti on nii 1:2 RE kahjuks ;D

          Hetkel on lood juba igatahes nii, et typo RE valija IQ moodutab max 99,99% KE valija omast.
          nad tarbivad seal vist mingeid aineid,:D

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #125
            Re: HÄÄÄLETAMAAA

            2 H WARNING

            WARNINGWARNINGWARNINGWARNINGWARNING

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #126
              Re: HÄÄÄLETAMAAA

              oh kuidas mind ei koti hääletamine (A)

              Comment

              • Madis_89
                Grinder
                • Feb 2009
                • 841

                #127
                Re: HÄÄÄLETAMAAA

                Käisin ja täitsin oma kohust ikka

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #128
                  Re: HÄÄÄLETAMAAA

                  Algselt postitas Imric
                  RE on ikka totaalne donk KE kõrval, üldiselt oddsid üle Eesti on nii 1:2 RE kahjuks ;D

                  Hetkel on lood juba igatahes nii, et typo RE valija IQ moodutab max 99,99% KE valija omast.
                  tore kohe lugeda asjatundja arvamust

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #129
                    Re: HÄÄÄLETAMAAA

                    Algselt postitas Codecci
                    tore kohe lugeda asjatundja arvamust
                    Eks ta nii kipub olema jah :P Tallinn, Tartu, Narva, Kohtla-Järve, Pärnu KE: 69 402 ; RE 35 641 ehk suhe 1:1,95. Hääli küll veel loetakse, kuid üldine suhe jääb samasse suurusjärku.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #130
                      Re: HÄÄÄLETAMAAA

                      Algselt postitas Imric
                      Eks ta nii kipub olema jah :P Tallinn, Tartu, Narva, Kohtla-Järve, Pärnu KE: 69 402 ; RE 35 641 ehk suhe 1:1,95. Hääli küll veel loetakse, kuid üldine suhe jääb samasse suurusjärku.
                      mõtlesin rohkem seda IQ lauset

                      Comment

                      • blazkuh
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 400

                        #131
                        Re: HÄÄÄLETAMAAA

                        Igatahes Tallinnas on KE oma ainuvõimu kindlustanud ja saab pidevalt mandaate juurde, Lasnamäe hääli pole veel seeski vist ..

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #132
                          Re: HÄÄÄLETAMAAA

                          Kogu seda nalja saab telekast koos perega vaadata?
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #133
                            Re: HÄÄÄLETAMAAA



                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Saab jälle 4 aastat Tallinna inimesi norida :)

                            Comment

                            • vinney
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 473

                              #134
                              Re: HÄÄÄLETAMAAA

                              puhta kukkund ju

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #135
                                Re: HÄÄÄLETAMAAA

                                ;D
                                see oli ikka FAIL
                                suht purjakil või mis

                                Comment

                                Working...