HÄÄÄLETAMAAA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #106
    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Põmst eeldab Eesti valimissüsteem, et sa valid maailmavaadet. Aga Eesti erakonnad on alles nii noored, et maailmavaatest jääb üldjuhul asi kaugele, populism on olulisem. Valikud on raskeks tehtud, kuid ilmselt vali ise mõne üksikkandidaadi või valimisliidu. KOV vähemalt lihtsam valida, nimed on irl ka tutavad.

    Comment

    • runnar
      Grinder
      • Oct 2008
      • 740

      #107
      Re: HÄÄÄLETAMAAA

      Algselt postitas SamGold
      Tunnistage üles, kas oleksite nõus astuma keskerakonda kui seda tehes saate oluliselt parema erialase töökoha/tööotsa või mingi muu ihaldusväärse materjaalse boonuse mida te muidu ei saaks. (Te võite muidugi seda töökohta jne. täiesti väärt olla ja puha aga ilma erakonda astumata lihtsalt sellist võimalust ei tekiks)
      kui Edgar mulle WSOP ME võidu garanteeriks, siis asuks sekundiga Keskerakonda :)

      Comment

      • Aristotep
        Grinder
        • Oct 2008
        • 605

        #108
        Re: HÄÄÄLETAMAAA

        Algselt postitas kilu6
        Lol. Eestis on süsteem, kus annad hääle sisuliselt erakonnale. Isikud ei mängi rolli ja valituks osutuvad ainult nimekirjas ees olevad inimesed (va erandjuhud, kus keegi saab väga palju hääli, aga see on väga erandlik juhus). See, palju keegi mitte valituks osutunud isik hääli saab, on puhas statistika.

        Nothing personal.
        Sõber ongi juhuslikult nimekirjas eesotsas ja valiti volikokku ka eelmisel korral.

        Nothing personal

        Comment

        • Tarq666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 814

          #109
          Re: HÄÄÄLETAMAAA

          Algselt postitas Rage
          retarded mõtlemine
          Vaata peeglisse pensionäride vastane :D

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #110
            Re: HÄÄÄLETAMAAA

            Algselt postitas antnx
            Retarded mõtlemine on mõelda nii fucking kitsalt. Kui vaatad asja suures plaanis siis näed kui tühine see kemplemine kõik on. Iga probleem algab sinu ja minu tasemelt. Ja mingid mehed ei saa seda muuta. Kogu inimkond peab individuaalsel tasemel muutuma siis tulevad tõelised tulemused. See mis meile presenteeritakse on kõik mäng - ja meie oleme selle mängu ohvrid. Open your eyes
            Iga probleemi lahendus saab samuti alguse sinu ja minu tasemelt.
            Ja mis "suur pauk" paneb siis seda inimkonda korraga individuaalsel tasemel muutuma? kui täna saab aru 1 inimene, et temast sõltub midagi ja homme 2, siis on muutumine juba toimunud. selline "kõik koos peab muutuma" stiilis lause on nagu halb valimisreklaam. tühi.


            Comment

            • Madis Very
              Bännitud
              • Aug 2009
              • 2951

              #111
              Re: HÄÄÄLETAMAAA

              Rohelised - Piirame hasartmängu võimalusi ja suurendame eraldisi hasartmängumaksust avaliku sektori tulubaasi. Keelustame kasiinod Eestis alates 2016. aastast. Kultuuri ja heategevuse finantseerimine tuleb lahti siduda hasartmängudest ja tervist kahjustavatest tegevustest.

              Comment

              • Cash87
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1402

                #112
                Re: HÄÄÄLETAMAAA

                Hehee aastaks 2016 peame olema juba nii rikkad et ei mängigi pokkerit enam :P vaid pappi on niipalju et panga hoiuste intresside peal saab elatuda :P

                Comment

                • LuuK
                  Vana Tegija
                  • Dec 2008
                  • 1138

                  #113
                  Re: HÄÄÄLETAMAAA

                  Ma valin selle:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Kõik mulle kandidaadi juures tähtsad omadused olemas

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #114
                    Re: HÄÄÄLETAMAAA

                    Algselt postitas Cash87
                    Hehee aastaks 2016 peame olema juba nii rikkad et ei mängigi pokkerit enam :P vaid pappi on niipalju et panga hoiuste intresside peal saab elatuda :P
                    10m pangakontol on siis on see täiesti võimalik. Kui ma õigesti mäletan on miski nn öödeposiit vms teenus pankadel, kus öösel sa oma raha kasutada ei saa, päeval jälle saad. Ja ööpäevas peaks miski 900 eeka tiksuma kontole juurde sellega. vb peaksan segast.

                    Comment

                    • mihkel88
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 140

                      #115
                      Re: HÄÄÄLETAMAAA

                      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ym_zIlraq_E&feature=player_embedded#[/youtube]

                      Kes eile erisaadet ei vaadanud

                      Comment

                      • olavike
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1269

                        #116
                        Re: HÄÄÄLETAMAAA

                        Algselt postitas mihkel88
                        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ym_zIlraq_E&feature=player_embedded#[/youtube]

                        Kes eile erisaadet ei vaadanud
                        Vot neid peabki valima :D

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #117
                          Re: HÄÄÄLETAMAAA

                          Algselt postitas mihkel88
                          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ym_zIlraq_E&feature=player_embedded#[/youtube]

                          Kes eile erisaadet ei vaadanud
                          teh nuts.
                          sõnades on tugevalt tunda contra pliiatsit :D

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #118
                            Re: HÄÄÄLETAMAAA

                            Algselt postitas mihkel88
                            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ym_zIlraq_E&feature=player_embedded#[/youtube]

                            Kes eile erisaadet ei vaadanud
                            ROHVEL
                            Pisarateni naersin

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #119
                              Re: HÄÄÄLETAMAAA

                              ;D noh, ilusti kõik kokku võetud ;D

                              sekundiga valiks pundi kes kunagi kord sellise üllitisega välja tuleb valimiste aegu. ja muud sitta ei loobiks.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #120
                                Re: HÄÄÄLETAMAAA

                                lol .. fun ..

                                Comment

                                Working...