MMA Raju 3 (31.oktoober 2009, Tartus)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mattias
    Julm Donk
    • Oct 2009
    • 62

    #1

    MMA Raju 3 (31.oktoober 2009, Tartus)



    31. oktoobril toimub Tartus Eesti sportliku vabavõitluse liiga MMA Raju võistlus. Üritus algab kell 17:00, asukohast Turu 8 spordihoone. Pilet üritusele maksab eelmüügis 100 krooni (kohapeal 125 krooni) ning tagab sissepääsu ka MMA Raju ametlikule järelpeole klubis Maailm.

    MMA on võitlussport, mis ühendab endas poksi, taipoksi, maadluse ning brasiilia jiu-jitsu. Üritust korraldab Eesti Sportliku Vabavõitluse ja Brasiilia Jiu-Jitsu Liit. Rohkem infot kodulehel http://mma.ee.

    Pileteid saab osta:
    Tallinnas - Priit Mihkelson (priit [ät] 3dtreening.ee).
    Tartus - Ott Tõnissaar (ott [ät] mma.ee) ja Leho Laul (leho [ät] mma.ee)
    Mujal - Ott Tõnissaar (ott [ät] mma.ee)
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #2
    Re: MMA Raju 3 (31.oktoober 2009, Tartus)

    bump

    Comment

    • Mattias
      Julm Donk
      • Oct 2009
      • 62

      #3
      Re: MMA Raju 3 (31.oktoober 2009, Tartus)

      Kes tahab MMA-ga lähemalt tutvuda, siis neile teadmiseks:

      Rotermanni kvartali aatriumis alates 10. oktoober üleval siis Mardo Männimägi esimene fotonäitus nimega "What the fu*k is MMA". Näitus idee ja teostuses aitasid kaasa Eesti Sportliku Vabavõitluse ja Brasiilia Jiu-Jitsu kommuun ning OÜ Photo e motion. Võiks öelda, et see on pigem fotomanipulatsioon. Rohkem informatsiooni ja näituse plakat siin: http://paranoid.pri.ee/viewtopic.php?f=2&t=4682.

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #4
        Re: MMA Raju 3 (31.oktoober 2009, Tartus)

        ;D Mis toimub? Mattias reklaamib ennast Mardona ja imageshackis on hotcoca trio turna lobby pildid? ;D ;D

        igatahes bump

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5
          Re: MMA Raju 3 (31.oktoober 2009, Tartus)

          :D
          oot misasja

          Comment

          • Mattias
            Julm Donk
            • Oct 2009
            • 62

            #6
            Re: MMA Raju 3 (31.oktoober 2009, Tartus)

            Nüüd korralik plakat, ei tea, mis värk enne oli. Igal juhul, minge vaatama



            Comment

            • Mattias
              Julm Donk
              • Oct 2009
              • 62

              #7
              Re: MMA Raju 3 (31.oktoober 2009, Tartus)

              Eelvaadet Raju 3-le saab näha siin: http://www.youtube.com/watch?v=g5glqnBAdQM. Ostke endale pilet ära, et mitte ukse taha jääda

              Comment

              • Mattias
                Julm Donk
                • Oct 2009
                • 62

                #8
                Re: MMA Raju 3 (31.oktoober 2009, Tartus)

                MMA Rajule järgneb seekord ka järelpidu, kus end pärast võistlust maha laadida. Pidu toimub seekord klubis Maailm (Rüütli 12) ning algab kell 22:00. Plaate mängivad Uku Vainik ning Peeter Ehala. MMA Raju 3 pileti ettenäitamisel on sissepääs tasuta, ilma Raju piletita on sissepääs 50.-. Vaata ka http://www.klubimaailm.ee ning http://mma.ee.

                Comment

                • Mattias
                  Julm Donk
                  • Oct 2009
                  • 62

                  #9
                  Re: MMA Raju 3 (31.oktoober 2009, Tartus)

                  Killukesi Rajuks valmistuvast Tartust



                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #10
                    Re: MMA Raju 3 (31.oktoober 2009, Tartus)

                    nice

                    jüri peab naised patseerima viima linna peale kogematta sinna kanti

                    Comment

                    • LuuK
                      Vana Tegija
                      • Dec 2008
                      • 1138

                      #11
                      Re: MMA Raju 3 (31.oktoober 2009, Tartus)

                      tartus on mäkdoonalds?

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #12
                        Re: MMA Raju 3 (31.oktoober 2009, Tartus)

                        Algselt postitas LuuK
                        tartus on mäkdoonalds?
                        kohe bussijaama juures on
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #13
                          Re: MMA Raju 3 (31.oktoober 2009, Tartus)

                          Algselt postitas LuuK
                          tartus on mäkdoonalds?

                          that made my day. ma ise ka vahest imstan, et Tartus on isegi bensukad ja kaubamaja. mingi suur ülikooli oli ka, aga nime enam ei mäleta.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #14
                            Re: MMA Raju 3 (31.oktoober 2009, Tartus)

                            aga hesburger on?

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #15
                              Re: MMA Raju 3 (31.oktoober 2009, Tartus)

                              eip
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              Working...