Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***
Ma küll alles tegin siia kasutaja, aga foorumit loen ammu.
Niinagu HCC teeb, et loeb foorumit ja siis laseb kellegil teisel postitada, näiteks kui tahab kellegi stake offerit ära võtta on jah debiilne, sest kellegi sebimine kes postitaks jms võtab ju oma lisaaja imo
Algselt postitas fyte
Vaata postitust
Niinagu HCC teeb, et loeb foorumit ja siis laseb kellegil teisel postitada, näiteks kui tahab kellegi stake offerit ära võtta on jah debiilne, sest kellegi sebimine kes postitaks jms võtab ju oma lisaaja imo
Comment