*** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***
Collapse
X
-
-
-
Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***
lol ei tulnud välja esimene ban. said hoiatuse. pead pomode tulekut ootama kahjuks ja foorumis edasi nillima.Algselt postitas qbj0hn Vaata postitustnädal
Comment
-
-
Re: *** Bänni mind!!!! Bänni mind!!!! ***
lol :DAlgselt postitas andu_andu Vaata postitustsooviks jaanipäevani bänni !!!!
gl all
e: kas siia foorumisse seda ei saa sisse tuua, et saad ise omale banni panna? ala tööl bisi koolis bisi, et ei tuleks siia vahtima ja lugema :D?
Comment
TC
Comment