kas sellist süsteemi pole olemas, et sooviks tervest foorumist banned olla, aga saaksin aktiivne olla vaid nt enda päevikus?
saaks teha kasutajagrupi, millel on ligipäaas ainult päevikute alafoorumisse ja seal alafoorumis saab lugeda/kirjutada ainult nendesse teemadesse, mida on ise alustanud. ja tolles alafoorumis on iga mees alustanud ainult ühe teema. on muidugi ka erandeid aga need haruldades.
Ma ikka ei biidi, mis teema point on. :D Saaks aru, et pokkerikontole paned banni kui mindset on liimist lahti täiesti, aga mis foorumikülastamises siis nii imelikku on. Loed postid ära lihtsalt, kuskile vastama ei pea. 2 nädalat hiljem loed neid uusi postitusi juba 2 tundi.
Adminitele ka rohkem tööd ju, üleliigsed silmapilgutused ja hiireklikid.
tere
Comment