Näiteks sul on sess või eksamiperiood ning tahad olla foorumis eemal siis lased end ära bännida. Kui ei saa postitada siis on poole vähem siin foorumis teha ju.
Bänn = võõrutuskliinik. Inimesed tunnistavad oma sõltuvust ja lähevad mõneks ajaks ravile. Aga hiljem jätkub kõik vanaviisi. Pokkeriprode foorum on oopium rahvale.
Comment