alguses mõtlesin, et lol sick topic, aga nüüd mõtlesin, et eksami sessi ajal tuleks võtta nii foorumist kui ka pokkeritoast 2 nädalane ban :D
nii, et jaanuaris kasutan ka seda teenust .:)
reeglites oli kirjas, et AJUTINE b2nn kuni 2 weeks ..
seega soovin permanent b2nni ...
Ma ei leia endale hetkel midagi kauslliku siit väga (ilmselt ei oska seda ise ära kaustad ka vms) ... Mõttetult palju aega matan siia niisama vedeledes, kasulikum oleks mul juba õppida kooli asj uvms
seega sooviks j22vat b2nni :)
Siia lehele saab ise ka mitte tulla. Mida ma vahepeal mõned kuud väga eduliselt tegin.
10x max time .. ehl for lifetime .. mul ei ole asja enam siiia
Maaslamajat ei lööda aga viimasel ajal kippusid teisi väga palju solvama, eriti su enda käe analüüsi teemas. Seega kulub sulle ära ja alustame 14-nest päevast -- kui aeg täis, tule tagasi ja küsi uus v ära tule tagasi.
Comment