Nii, plaanis USAst ketsid tellida ja küsiks kuidas teistel E-Bay'ga kogemusi? On teid üle lastud? On sujuvalt läinud? Ostate tihti e-bay kaudu midagi?
Kui on powerseller (100%, 600 venda ostnud) siis ei peaks probleeme tekkima vist?! Pole varem netist midagi tellinud . .
: >
Kui on powerseller (100%, 600 venda ostnud) siis ei peaks probleeme tekkima vist?! Pole varem netist midagi tellinud . .
: >
Comment