****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #1651
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    Tarbija24.ee aitab teha targemaid tarbijaotsuseid Tarbija24.ee on praktiline Eesti tarbijaportaal, mis aitab teha paremaid otsuseid raha, ostude, teenuste ja igapäevaelu küsimustes. Selgitame keerulisi teemasid lihtsas keeles, võrdleme võimalusi ja toome välja kulud, riskid ning tingimused, mida enne otsustamist tasub teada. Meie eesmärk on aidata sul vältida halbu valikuid, säästa raha ja mõista, milline pakkumine, teenus


    weird

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #1652
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      miks weird? loogiline ju.
      kui teed mitut asja korraga, siis teed seda tõenäolisemalt sitemini, kui siis, kui teeksid sama asja korda mööda. Aeg - see on juba teine asi.
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #1653
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        perfect hit ikka.
        A arvasin, et tal 3 käes, et turnis tanki läks. panin linnukese ka, et instacheck oleks järgi, sest no low board ja kindlasti oma setti, sitta maja raiseb, aga õnneks riverdas endale riverisse veel hullema pirni.


        Full Tilt Poker $5 + $0.25 Heads Up Pot Limit Omaha Hi/Lo Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 305536
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        v3rtigoIL (BB): t1630 M = 54.33
        Hero (BTN/SB): t1370 M = 45.67

        Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with T J 2 T
        Hero raises to t40, v3rtigoIL calls t20

        Flop: (t80) T 3 J (2 players)
        v3rtigoIL checks, Hero bets t80, v3rtigoIL calls t80

        Turn: (t240) 3 (2 players)
        v3rtigoIL checks, Hero checks

        River: (t240) 5 (2 players)
        v3rtigoIL bets t120, Hero raises to t500, v3rtigoIL raises to t1510 all in, Hero calls t750 all in

        Final Pot: t2740
        v3rtigoIL shows 5 5 Q J (HI: a full house, Fives full of Threes)
        Hero shows T J 2 T (HI: a full house, Tens full of Threes)
        Hero wins t2740


        Comment

        • leho57
          Grinder
          • Nov 2008
          • 664

          #1654
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          Algselt postitas nikitheone
          miks weird? loogiline ju.
          kui teed mitut asja korraga, siis teed seda tõenäolisemalt sitemini, kui siis, kui teeksid sama asja korda mööda. Aeg - see on juba teine asi.
          seda küll. aga IQ'd kümnendiku allapoole tõmmata... ma ei usu lihtsalt :D

          Comment

          • timukasr
            Vana Tegija
            • Nov 2008
            • 1099

            #1655
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Järsku kümnendik IQd on tol hetkel madalam.

            Comment

            • taasver
              Grinder
              • Oct 2008
              • 584

              #1656
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              kohe meenus multitaskinguga see mäng jälle http://www.notdoppler.com/multitask.php
              uus rekord 192 :D
              E: järgmine uus rekord http://www.upload.ee/image/209390/09...0-38-30_PM.jpg

              Comment

              • sineep
                Jube Noob
                • Dec 2008
                • 130

                #1657
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                et kui homme tartus cashi huvilisi siis pm

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #1658
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  Algselt postitas Timpz
                  Tarbija24.ee aitab teha targemaid tarbijaotsuseid Tarbija24.ee on praktiline Eesti tarbijaportaal, mis aitab teha paremaid otsuseid raha, ostude, teenuste ja igapäevaelu küsimustes. Selgitame keerulisi teemasid lihtsas keeles, võrdleme võimalusi ja toome välja kulud, riskid ning tingimused, mida enne otsustamist tasub teada. Meie eesmärk on aidata sul vältida halbu valikuid, säästa raha ja mõista, milline pakkumine, teenus


                  weird
                  Lol mõtlesin seda päeval copida aga siis mõtlesin, et see nii obv...

                  Ilusatest numbritest rääkides lasen hetkel MTTd mille ID 110101111

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1659
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    Jätkame seal: http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,2376.0.html

                    Comment

                    Working...