Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
Enam-vähem jah. Oktoobri alguses lasen küll NL-25s, kui saan hästi minema, siis ehk proovin ka NL-50 jälle.Algselt postitas kollane
vapsik tõsiselt w ? ??? ??? ??? :o
;D
Kuu lõpp on suht jama olnud ning suurem usk oma mängu hetkel puudub. Arvatatavasti unreal heater lihtsalt läbi ja selline tavaline jooks on kohale jõudnud.
Comment
-
Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
yep. istud maha. blinde ei maksa. tellid, sööd, korjad raha peale söömist laualt ja kergitad kaabut :DAlgselt postitas RudiTurboKui istun 1 orbiidiks cashi, saan tasuta teed juua ja baguetti näxida?
Sain ma õieti aru? :D
Comment
-
Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
puhas kasumAlgselt postitas RudiTurboKui istun 1 orbiidiks cashi, saan tasuta teed juua ja baguetti näxida?
Sain ma õieti aru? :D
Comment
-
Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
kõht täis, sitout ja paned kodupoole ajama :D
Comment
TC
Comment