****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #1306
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    196490270 miku finaalauas chipliider

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #1307
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      Fail! Proovisin ka teha järgi coca 5k gtd turkat. Alguses läks hästi siis oli mul AK mingi jobu limpis flop AdJd4s Panin cbeti donk AI ma snappisin tal AJ. Siis jäi alles 900, mul KJs raise, donk callis flop KhQh4s ma bet donk callis, turn mingi blank rahad läksid sisse vennal K9 river 9. NÜÜD Ma tean miks ma turniire üldse ei mängi!!

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #1308
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****



        just sick

        Comment

        • Madis_89
          Grinder
          • Feb 2009
          • 841

          #1309
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          lol, eile sarja Bones vaadates oli huvitav koht, kus tapetu oli hasartmängusõltlane.Naine rääkis kuidas muidu loomaarstina töötav abikaasa tõi talle ühel õhtul teematkõrvarõngad, teisel oli aga maja maha mänginud ja seda kõike online pokkeriga. Ja siit ka küsimus, millises toas nii head limiiti pakutakse?

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #1310
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Algselt postitas Madis_89
            lol, eile sarja Bones vaadates oli huvitav koht, kus tapetu oli hasartmängusõltlane.Naine rääkis kuidas muidu loomaarstina töötav abikaasa tõi talle ühel õhtul teematkõrvarõngad, teisel oli aga maja maha mänginud ja seda kõike online pokkeriga. Ja siit ka küsimus, millises toas nii head limiiti pakutakse?
            unibetis on kinnisvara ja vallasvara lauad.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #1311
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              oh kooliaeg, oh koooliaeg - raske on keskenduda ameerika ajaloole, kui on olemas pokkeriprode foorum :/
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • volga
                Julm Donk
                • Jul 2009
                • 79

                #1312
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                Deemn juba jälle Eesti Kaitsevägi seljas alles 3 kuud tagasi sai käidud kordusõppustel ja nüüd juba leidsin uue tähitud kirja postkastist.
                See on nii kui korra kuradile sõrme annad siis võtab terve käe. Kui kellegile veel tulnud miski taoline kiri andke teada mis seal kirjas on
                siis tean kas minna selllele kirjale järgi või mitte.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #1313
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  Algselt postitas volga
                  Deemn juba jälle Eesti Kaitsevägi seljas alles 3 kuud tagasi sai käidud kordusõppustel ja nüüd juba leidsin uue tähitud kirja postkastist.
                  See on nii kui korra kuradile sõrme annad siis võtab terve käe. Kui kellegile veel tulnud miski taoline kiri andke teada mis seal kirjas on
                  siis tean kas minna selllele kirjale järgi või mitte.
                  Svenzale obv see uudis meeldib :D.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1314
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nwdXnlvUe3I[/youtube]


                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #1315
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      Algselt postitas volga
                      Deemn juba jälle Eesti Kaitsevägi seljas alles 3 kuud tagasi sai käidud kordusõppustel ja nüüd juba leidsin uue tähitud kirja postkastist.
                      See on nii kui korra kuradile sõrme annad siis võtab terve käe. Kui kellegile veel tulnud miski taoline kiri andke teada mis seal kirjas on
                      siis tean kas minna selllele kirjale järgi või mitte.
                      krt ei usu, et kordusõppustele jälle kutsutakse, aga mine sa hulle tea.
                      mulle pole veel kordagi kutset tulnud sinna(6a). küll aga sain peale neid aprilli nalju kutse, et kui vaja, siis pean olema nööbi,nõela ja puhaste trussikutega 1 ööpäeva jooksul kogunemispunktis kikkis.

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #1316
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        Algselt postitas nummar
                        kas mitte titan pokkerituba polnud see, kus eestlased ei saa mängida?
                        kas Nummar, on Runnari vend ?

                        Comment

                        • runnar
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 740

                          #1317
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          Algselt postitas andu_andu
                          kas Nummar, on Runnari vend ?
                          heh, minu teada mul ühtegi venda ei ole :)

                          Comment

                          • nummar
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 322

                            #1318
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            Algselt postitas andu_andu
                            kas Nummar, on Runnari vend ?
                            hah, ei ole :D

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #1319
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              Algselt postitas hotcocacola
                              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nwdXnlvUe3I[/youtube]
                              jumala lahe ju mulle küll meeldis

                              Comment

                              • Koit
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 495

                                #1320
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                Algselt postitas Madis_89
                                lol, eile sarja Bones vaadates oli huvitav koht, kus tapetu oli hasartmängusõltlane.Naine rääkis kuidas muidu loomaarstina töötav abikaasa tõi talle ühel õhtul teematkõrvarõngad, teisel oli aga maja maha mänginud ja seda kõike online pokkeriga. Ja siit ka küsimus, millises toas nii head limiiti pakutakse?
                                eh, ma vaatasin eile CSI kordust, kust mingisugune vana indiaani hõim oli endale netipokkeri saidi teinud ja üks vend seal oli end superuseriks teinud :D .

                                Comment

                                Working...