****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • blazkuh
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 400

    #766
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    Algselt postitas Kris
    "In order to use the inter-account transfer and gift certificate facilities, simply upload a copy of a valid proof of address, either a utility bill or bank statement dated within the last 3 months. "

    ehk eesti keeles millest ma pilti pean tegema?

    Panga väljavõttest või kommunaalarvest tahavad pilti. Sinu nimi ja õige aadress, mis regamisel märgitud, peavad peal olema.

    Comment

    • Kris
      Grinder
      • Mar 2009
      • 860

      #767
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      No ma sain just 18 nii, et mulle isiklikult mingeid arveid koju ei tule ja panga acci olen ainult poes maksmiseks kasutanud, ja mis see kommunaalarve veel on ; o

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #768
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        Algselt postitas Kris
        No ma sain just 18 nii, et mulle isiklikult mingeid arveid koju ei tule ja panga acci olen ainult poes maksmiseks kasutanud, ja mis see kommunaalarve veel on ; o
        mobiiliarvet ei saa e-maili peale? kommunaal=vesi, elekter jne. noorus on äge.

        Comment

        • rrrr
          Grinder
          • Nov 2008
          • 904

          #769
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          Algselt postitas Kris
          "In order to use the inter-account transfer and gift certificate facilities, simply upload a copy of a valid proof of address, either a utility bill or bank statement dated within the last 3 months. "

          ehk eesti keeles millest ma pilti pean tegema?
          Heh, sound like Netelleri ristiretk. Mobiiliarvet nad ei taha, kommunaaliarve tavaliselt ei kõlba, sest see on eesti keeles ja harilikult mingi põlve otsas treitud tasuta raamatupidamisprogrammi A5 formaadis Courier fondiga tehtud paberileht. Minu puhul ei lugenud isegi mitte korteri kindlustuse arve kuna selle periood pole "monthly". Lasin oma elektriarve e-teenindusest PDF-i ja saatsin selle - ei sobi - online document. Skännisin järgmine kuu selle väljaprindi uuesti sisse, joonistasin isegi suunavad viited peale aga ikka raiped tuvastasid ära, et tegemist online documedi print->scan versiooniga. Lõpuks läksin special kohale Eesti Energiasse ja võtsin neilt paberjandjal arve (12 EEK), mis oli küll Eesti keeles, kirjutasin kurja kirja juurde ja mainisin, et see on last chance ja it costed me 1USD. Läks läbi. Proovimata jäi veel pangas käimine ning sealt mingi paberdokumendi saamine tõestamaks, et ma pole eesel ega kaamel.

          Comment

          • Kris
            Grinder
            • Mar 2009
            • 860

            #770
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            ei tule,

            partypokker siiski. Loodetavasti nii suurt jamamist ei tule : D

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #771
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              Algselt postitas rrrr
              Heh, sound like Netelleri ristiretk. Mobiiliarvet nad ei taha, kommunaaliarve tavaliselt ei kõlba, sest see on eesti keeles ja harilikult mingi põlve otsas treitud tasuta raamatupidamisprogrammi A5 formaadis Courier fondiga tehtud paberileht. Minu puhul ei lugenud isegi mitte korteri kindlustuse arve kuna selle periood pole "monthly". Lasin oma elektriarve e-teenindusest PDF-i ja saatsin selle - ei sobi - online document. Skännisin järgmine kuu selle väljaprindi uuesti sisse, joonistasin isegi suunavad viited peale aga ikka raiped tuvastasid ära, et tegemist online documedi print->scan versiooniga. Lõpuks läksin special kohale Eesti Energiasse ja võtsin neilt paberjandjal arve (12 EEK), mis oli küll Eesti keeles, kirjutasin kurja kirja juurde ja mainisin, et see on last chance ja it costed me 1USD. Läks läbi. Proovimata jäi veel pangas käimine ning sealt mingi paberdokumendi saamine tõestamaks, et ma pole eesel ega kaamel.
              Netteller on tõesti päris kamm ning mina seal oma asju korda ei saanudki.

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #772
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                kui kunagi oli vaja UK's tõestada pangakonto saamiseks et mul on UK's elukoht olemas, siis lasin saata Hansapangast endale väljavõtte. Enne seda muutsin netipangas keele ingliskeeleks ja oma aadressi siis panin UK aadressi. Ja toimis.

                Comment

                • Mandre
                  Jube Noob
                  • Mar 2009
                  • 196

                  #773
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  kas see netelleri jama tuleb siis kui tahad sealt raha kanda eesti pankadesse või siis ka kui teen nt netelleris buddytransferi

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #774
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    Kas Boss Media võrgus töötab HEM?

                    Comment

                    • Kris
                      Grinder
                      • Mar 2009
                      • 860

                      #775
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      Leidsin optsionsi cash outida otse panga kontole, kas SEB'sse saab kanda partyst? Kõik sahkerdavad buddy transferide ja moneybookersitega koguaeg, miks?! Kas otse ei saa välja kanda? Pole varem proovinud/uurinud

                      :-\

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #776
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        Damn , keegi Sghango multitables starsis HU $110 regularidega ja mängib siiamaani, kuid minule pani 8ndat mängu decline :-[
                        Ju selle käe pärast viimases matchis.


                        PokerStars No-Limit Hold'em, 115 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        BB (t1460)
                        Hero (SB) (t1540)

                        Hero's M: 34.22

                        Preflop: Hero is SB with 9, Q
                        Hero bets t60, BB calls t30

                        Flop: (t120) 10, 4, J (2 players)
                        BB bets t90, Hero calls t90

                        Turn: (t300) J (2 players)
                        BB bets t90, Hero calls t90

                        River: (t480) 3 (2 players)
                        BB bets t210, Hero calls t210

                        Total pot: t900

                        Results:
                        Hero had 9, Q (one pair, Jacks).
                        BB had 6, Q (one pair, Jacks).
                        Outcome: Hero won t900

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #777
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          Algselt postitas variatsioon
                          filters -> misc -> [x] pot size 20BB , [x] WTSD

                          kindalsti oleksin ma ka kasumis aga point ongi selles et full stackidega mängides on winrate 5korda suurem ja vähem tilti.


                          HEM->Filters->Main ja sealt Effective Stack (BB) ja vali Less Than 25
                          HEM->Filters->Misc ja sealt vali VPIP=True

                          Nüüd näeme kõike olukordi, kus meie effektiivsed stäkid (eeldatavalt tuleb see, et vastase stäkk) on 24 Suurt Blaindi või väiksemad. VPIP on vaja sellepärast, et UTG-l võib olla short-stack, kes open-shoveb ja meie oleme Blaind ning peame foldima. Seega näeme reaalseid käsi, mida oleme mänginud short-stackide vastu.



                          Algselt postitas hotcocacola
                          Kas Boss Media võrgus töötab HEM?
                          Ei aga PT3 töötab.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #778
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            Lõpetage see rõveduste postitamine!

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #779
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              Algselt postitas ranka
                              Lõpetage see rõveduste postitamine!
                              imo võib ju teha eraldi topicu NSFW vms.. ja rõvedused sinna postitada.. ke stahab, see vaatab, kes ei taha, see ei vaata.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #780
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                Algselt postitas Rage
                                imo võib ju teha eraldi topicu NSFW vms.. ja rõvedused sinna postitada.. ke stahab, see vaatab, kes ei taha, see ei vaata.
                                Siis ehk teeme ka ühe teema eraldi porno jaoks, ühe piraatluse, ühe scammimiseks jne ning kes tahab see ise vaatab, kes ei taha ei vaata. Okei?

                                Comment

                                Working...