****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #601
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    %¤&%¤&¤%&%¤ olen ikka une donk.. just mõtlesin, et teeks teed aga ootasin brakeni aga nüüd ongi #¤#"¤"#s
    Brake oleks olnd 2min pärast !! Ma isegi ei biitind ta ranget. Fu¤% Uni

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #602
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      Kas FT kasutaja xXValdurXx on ka meie foorumist?Railin teda just ja hoian pöialt.On päris lähedal sellele piletile

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #603
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        kuidas te viitsite railida suvalisi inimesi?
        :)

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #604
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          krt üks laul täiega kummitab. shipin 5$ kes mind hädast välja aitab.

          jama on selles et ma ei mäleta mitte midagi sellest laulust/viisist/esitajast :D

          kuskilt raadiost kuulsin paar nädalat tagasi. peaks olema veits vanem ja suhteliselt populaarne laul.
          mäletan einult seda et keset laulu oli korra mingi vaiksem koht.. ca 2seci ja siis keegi hästi võimsa häälega hakkas edasi laulma :D.
          alguses arvasin et cher/tina turner/whitney houston/vms on esitaja aga youtubes surfates ei leidnud midagi.

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #605
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Algselt postitas timukasr
            Ja, aeg tuli ca 57minti vist (10km).
            tagurpidi? ;D

            ei tegetl ma ei mäletagi, aplju normaalne on


            a mis ma tahtsin rääkida, eile ilge armada lasksime ringi, jõudsime keskväljakule mingi 6 paiku, kõik sigalakku täis. Kõrval mendibuss ja patrull. Üks vend läheb ise vaatama tuigerdades, tuleb mingi pagun välja ja rebib autosse. Sama vend siis meie juurde, et loeb kümneni ja kui me kadunud ei le, siis kõik plate peale hommikut ootama. Tuleb samal hetkel meie seltskonda suvaline vend ja hakkab kurtma,et näe mendid siis blablabla, mingi noor tüüp. Ment kordab üle, et miks nahhui ei liigu, me hakkame vaikselt ära minema mingi osaga, osa veel uimab ja saab sõmu, aga siis see uus tüüp midagi kobiseb ja pagun võtab kraest kinni ja hakkab bussi lohistama, irw, see võõras tüüp hakkab vastu ja rohvel, kohe kuskilt teine digimon ka platsis ja tüüp maas saab elu eest kumminuia. Tra proovi naeru kinni hoida, rohvel ja natuke aega edasi näeme esimest bussikülastajat, et kuidas sa siia said. Ah ma tegin ukse lahti ja tulin ise tulema
            tra, rohvel

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #606
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              Algselt postitas variatsioon
              krt üks laul täiega kummitab. shipin 5$ kes mind hädast välja aitab.

              jama on selles et ma ei mäleta mitte midagi sellest laulust/viisist/esitajast :D

              kuskilt raadiost kuulsin paar nädalat tagasi. peaks olema veits vanem ja suhteliselt populaarne laul.
              mäletan einult seda et keset laulu oli korra mingi vaiksem koht.. ca 2seci ja siis keegi hästi võimsa häälega hakkas edasi laulma :D.
              alguses arvasin et cher/tina turner/whitney houston/vms on esitaja aga youtubes surfates ei leidnud midagi.
              no Sa pead suutma natukenegi rohkem informatsiooni anda :D
              kui kummitab siis vähemalt mõni sõnagi on meeles

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #607
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                Algselt postitas Dogers
                no Sa pead suutma natukenegi rohkem informatsiooni anda :D
                kui kummitab siis vähemalt mõni sõnagi on meeles


                nii jah vähe raske
                mõtle paar sõna ja vaata www.lyrics.ee

                Comment

                • Dogers
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2500

                  #608
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  Kui Sa antud esitajaid pakud, siis natuke vanem kui VEITS :D

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #609
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    Algselt postitas variatsioon
                    krt üks laul täiega kummitab. shipin 5$ kes mind hädast välja aitab.

                    jama on selles et ma ei mäleta mitte midagi sellest laulust/viisist/esitajast :D

                    kuskilt raadiost kuulsin paar nädalat tagasi. peaks olema veits vanem ja suhteliselt populaarne laul.
                    mäletan einult seda et keset laulu oli korra mingi vaiksem koht.. ca 2seci ja siis keegi hästi võimsa häälega hakkas edasi laulma :D.
                    alguses arvasin et cher/tina turner/whitney houston/vms on esitaja aga youtubes surfates ei leidnud midagi.


                    ?

                    just tuli raadiost ja tädi tegi kõva häält, meenus see post :)

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #610
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      kui hakata pakkuma kainekaid rendiks, kes on erru läinud libud ja nad omal vabal tahtel seksi ka pakuvad, kas, mina kui teenusepkkuja ka vastutan, kui keppi firma tegevuses ei maini?

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #611
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        http://ohtuleht.ee/index.aspx?v=gall...rt2=0&cID=3#up
                        Kui ma Õhtulehest Lady Gaga pilti nägin..siis no ma pidin seda nats miksima :D


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #612
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=34N2jatYlkU[/youtube]

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #613
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            Algselt postitas Dogers
                            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=34N2jatYlkU[/youtube]


                            LOL

                            Comment

                            • leho57
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 664

                              #614
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              midagi ka üliinformatiivsete uudiste vallast

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #615
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                tra see lady gaga on ikka nii rõve

                                pokerfeisis oli enamvähem normaalne

                                Comment

                                Working...