Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
%¤&%¤&¤%&%¤ olen ikka une donk.. just mõtlesin, et teeks teed aga ootasin brakeni aga nüüd ongi #¤#"¤"#s
Brake oleks olnd 2min pärast !! Ma isegi ei biitind ta ranget. Fu¤% Uni
%¤&%¤&¤%&%¤ olen ikka une donk.. just mõtlesin, et teeks teed aga ootasin brakeni aga nüüd ongi #¤#"¤"#s
Brake oleks olnd 2min pärast !! Ma isegi ei biitind ta ranget. Fu¤% Uni
TC

Comment