Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg
Rääkisin just onuga, kes Minnesotas elab. Ütles, et ei mingit juustupeade poolt olekut. Et Steelers FTW. Kõrvalosariikide vahel ikka ränk rivaliteet. Minnesotas igatahes Wyomingi juustu ei müüdavat ning pizza peale ka ei panda seda:D.
Ise olen vist ikka Packersi poolt.
Rääkisin just onuga, kes Minnesotas elab. Ütles, et ei mingit juustupeade poolt olekut. Et Steelers FTW. Kõrvalosariikide vahel ikka ränk rivaliteet. Minnesotas igatahes Wyomingi juustu ei müüdavat ning pizza peale ka ei panda seda:D.
Ise olen vist ikka Packersi poolt.
Comment