Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • soouni
    Grinder
    • Jul 2010
    • 771

    #16
    Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

    on ikka ka netist võimalik vaadata streamid peaks kätte saama suht normilt, vahest võib mingeid tõrkeid olla aga ikka saab enamus kätte.

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #17
      Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

      Vaatasin ühte preseason mängu! Vikings kellegagi! Tundus päris ok. Kui veidike mängust ka taipama hakkaks, siis ma ei imesta, miks seda väga palju vaadatakse.
      Ise ilmselt hakkan ka silma peal hoidma. Pole õrna aimugi kellele pöialt hoida, seega hoian Vikingsile. Onu elab seal.

      Comment

      • Ingvar78
        Jube Noob
        • Apr 2010
        • 117

        #18
        Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

        NFL11 demo on küll väga lahe.. plaanis ka päris mänge jälgima hakata.

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #19
          Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

          Vaata ja imesta. http://devour.com/video/new-meadowlands-change/

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #20
            Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

            fantasy küsimus:

            keskkond nfl.com, kõik on default, H2H

            Kas on mõtet Joe Flacco droppida ja Michael Vick addida?
            Coach Andy Reid has confirmed that the Eagles' decision to turn to Vick as their starting QB is not related to Kevin Kolb's concussion issues, Jeffrey McLane of the Philadelphia Inquirer reports.
            Starting QB mul Tony Romo, siis kui temal bye on(week 4) mängib Flacco @PIT ja Vick WAS

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #21
              Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

              PIT vastu küll, jah.

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #22
                Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

                Läheneme eelmise hooaja postitusrekordile ja on ka põhjust: täna õhtul selgub siis, kas tiitlist võib suu puhtaks pühkida Dallas või Minnesota. Poleks kumbagi sellisel ajal sellisesse seisu pakkunud.

                Päris äge päev peaks tulema.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #23
                  Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

                  Ma ei saa pihta, hooaeg ju pikk veel ees? Anyway, ESPN America näitab paraku BAL-NE mängu aint täna =(

                  DAL-MIN on kolmapäeva õhtul kell 17:30, selle ajani vist spoileriteta ei saa.

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #24
                    Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

                    Algselt postitas lenC Vaata postitust
                    Ma ei saa pihta, hooaeg ju pikk veel ees? Anyway, ESPN America näitab paraku BAL-NE mängu aint täna =(

                    DAL-MIN on kolmapäeva õhtul kell 17:30, selle ajani vist spoileriteta ei saa.
                    Ära aja jama, musi!

                    Täna on siis ESPN America pealt kell 20 Baltimore-New England ja kohe pärast seda (ehk umbes 23.15) Dallas-Minnesota.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #25
                      Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

                      whoa, kava.ee fail, thanks

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #26
                        Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

                        Eelmise hooaja postituste rekord ületatud.

                        Ja täna on Super Bowl! Juustupead, edasi!

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #27
                          Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

                          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                          Eelmise hooaja postituste rekord ületatud.

                          Ja täna on Super Bowl! Juustupead, edasi!
                          Ostsin ka õlled ja krõpsud valmis. Tead sa peast öelda, mis kell meie aja järgi algus on? Ma ei biidi neid ajavööndeid.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #28
                            Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

                            1:30 alustavad.

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #29
                              Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

                              Game Passiga jälgite või kannab seda kusagilt üle?

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #30
                                Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

                                ESPN America näitab, 1-st hakkab ülekanne.

                                Comment

                                Working...