Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #1

    Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

    Jätkates sporditeemade tegemisi, siis kas keegi sellest foorumist seda ala lisaks minule ka jälgib?
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #2
    Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

    ei jälkgi, aga on plaan, kui tiimid kokku saab, ingi uskiute reeglitega asja ranaas toksida, kuni ilmad kannatavad. Plaan oleks selline, et teha mingi ianult jalgadesse tackeldamine suht õrnalt ja et ideaalis tsikid saavad ka mängida
    pole viitsinud veel reegleid mõelda, aga loopimas oleme käinud. Päris äss

    Comment

    • Possolino
      Räme Fish
      • Oct 2008
      • 7

      #3
      Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

      Ülikõva mäng, alates septembrist esmaspäevased tööpäevad jälle sellised raskemad :D
      Jälgin mängu alates hooajast kui Patriots ja Brady võitsid vist teise superbowli (Panthersi vastu). Igastahes aasta siis oli mingi 2003-2004-2005 ja lemmikud sellest ajast peale Colts ja Packers. Patriots ja Brady juba sellest ajast veidi vastumeelsed :), võitsid mu mäletamist mööda toona veel play-offis ka Coltsi.

      Neegrite kohatine liigne tõmblemine ja pikad reklaamipausid hilisööl on küll pisikesed probleemid mängu jälgimisel, kuid mängud nagu näiteks ka viimane superbowl peaks ka paadunud selle ala vastased ümber veenma, et kas tegu on atraktiivse alaga või mitte :) Igastahes mitmed enda sõbrad on küll asja just viimasel ajal huviga jälgima hakanud

      Comment

      • erplander
        ekrelander
        • Oct 2008
        • 1029

        #4
        Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

        Mul üks sõber otsis just huvilisi eestlaste NFL fantasy-liigasse Yahoo's. Võin anda kontakti, kui keegi soovib osaleda.

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #5
          Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

          Ma elasin USA-s Green Bays. Packer fan here. Aga Eestis pole viimasel ajal enam jälgind kahjuks.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #6
            Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

            olen harva jälginud. mingi tiimi kindel fänn pole. selline male mulle meeldib.

            Comment

            • l0lzerx
              Räme Fish
              • Aug 2009
              • 18

              #7
              Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_Ymkoh-vKzM[/youtube]

              Comment

              • akristjan
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 406

                #8
                Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

                go eagles

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #9
                  Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

                  Nonii, homme hakkab värk peale. Esimene mäng ESPN Europe'i kavas on Tennessee - Pittsburgh. Tuleb pikk ja töine öö, vist.

                  Erilisi ootusi hooajaks pole, kuid Miami võiks midagi vahvat teha ja vähemalt ühe fantasy liiga võiks kah kinni panna.

                  Comment

                  • Possolino
                    Räme Fish
                    • Oct 2008
                    • 7

                    #10
                    Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

                    Esimene mäng jah ühel pool. Roosi Mihkel oli päris tubli, aga Titans sai ikka suhkamisse. Aga hea mäng oli.
                    Soovitan kõigile huvilistele järgmiseks just pühapäevaõhtust (Eestis küll öist) Bears-Packers mängu. Tõenäoliselt kõvasti skoori (head QB-d) ja samas peaks tulema ikka ka kõva andmine (pikaajalaised rivaalid samast divisjonist). Ainuke mure - mäng hakkab vist kusagil 3 öösel..

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #11
                      Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

                      Keegi raha peale NFLi fantasyt tahab teha?

                      Comment

                      • soouni
                        Grinder
                        • Jul 2010
                        • 771

                        #12
                        Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

                        pooled mängud see hooaeg vaatasin ära

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #13
                          Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

                          Läheb jälle lahti! Eelmine hooaeg tehti siis 12 postitust, mis on senine rekord. Võib-olla lööme seekord üle.

                          Comment

                          • soouni
                            Grinder
                            • Jul 2010
                            • 771

                            #14
                            Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

                            see aasta tuleb rohkem kindlasti sest üks fänn on siin juures :) Go Titans, Jets and Mustangs.

                            Comment

                            • miksnii
                              Grinder
                              • May 2009
                              • 580

                              #15
                              Re: Ameerika jalgpall (NFL) ehk handegg

                              Jälgiks ise ka hea meelega, kuskilt netist ka võimalik silma peal hoida ?

                              Comment

                              Working...