Am i paranoid or just stupid?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mcbethk
    Bännitud
    • Oct 2008
    • 687

    #1

    Am i paranoid or just stupid?

    Lugu siis selline. Tahtsin Pacficusse kanda 500$ (Netelleri kontol oli mul täpselt selline summa), aga deposiiti tehes ei lasnud sellist summat transferida. Viskas errori ette, et pole piisavalt vahendeid kontol. Seda tänu mingisugusele currency exchangele, mis tundus mulle igati pointless, kuna mõlemad kontod on USD. Pika ilkumise peale suppordiga vahetati mingisugune settle currency € pealt $ peale ära ja nüüd peaks 500$ ikka 500$ saama. Ennem oleks 500$ eest saanud umbes 484$ vms. Igatahes, kes deponeerivad ja kel mõlemad kontod on $$$ pole ju mõtet veel mingeiks exchangedeks - raha põletamine. Olgem tähelepanelikud!
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: Am i paranoid or just stupid?

    Algselt postitas mcbethk
    Lugu siis selline. Tahtsin Pacficusse kanda 500$ (Netelleri kontol oli mul täpselt selline summa), aga deposiiti tehes ei lasnud sellist summat transferida. Viskas errori ette, et pole piisavalt vahendeid kontol. Seda tänu mingisugusele currency exchangele, mis tundus mulle igati pointless, kuna mõlemad kontod on USD. Pika ilkumise peale suppordiga vahetati mingisugune settle currency € pealt $ peale ära ja nüüd peaks 500$ ikka 500$ saama. Ennem oleks 500$ eest saanud umbes 484$ vms. Igatahes, kes deponeerivad ja kel mõlemad kontod on $$$ pole ju mõtet veel mingeiks exchangedeks - raha põletamine. Olgem tähelepanelikud!
    [ ] paranoid
    [ ] stupid

    Comment

    • mcbethk
      Bännitud
      • Oct 2008
      • 687

      #3
      Re: Am i paranoid or just stupid?

      Algselt postitas variatsioon
      [ ] paranoid
      [ ] stupid
      arvasingi, et sinult midagi sellist tuleb

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4
        Re: Am i paranoid or just stupid?

        Algselt postitas mcbethk
        arvasingi, et sinult midagi sellist tuleb
        :D nice read! (Y)

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #5
          Re: Am i paranoid or just stupid?

          Hmm, imelik lugu oli see, et kui mul opokeris konto oli ja ühel päeval kanti cash MBsse, siis oli summa täpselt sama, mis pokeritoaski(opoker eurodes siis). MB ka mul $$$es.

          Comment

          • mcbethk
            Bännitud
            • Oct 2008
            • 687

            #6
            Re: Am i paranoid or just stupid?

            Algselt postitas BuildUp
            Hmm, imelik lugu oli see, et kui mul opokeris konto oli ja ühel päeval kanti cash MBsse, siis oli summa täpselt sama, mis pokeritoaski(opoker eurodes siis). MB ka mul $$$es.
            Ja sa ei hakanud märatsema? :D

            Comment

            Working...