Power Hour edetabel

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VinQbator
    FPP Pro
    • Dec 2008
    • 214

    #16
    Re: Power Hour edetabel

    Algselt postitas hotcocacola
    me mõtlesime paari sõbraga kus mängu konks on.

    leiutasime välja, et konks on selles, et aega on sul 1 min.
    ja kui sul hakkab kusehäda sa hui jõuad peldikusse ja hädale + kallata endale uus tops joogiga välja :D
    Peldikus jõuab vabalt käia ja välja kallamise jaoks on meil Kati.

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #17
      Re: Power Hour edetabel

      ojakas jkäi 71 pealae, nüüd teeme teist mämngu edasi, kaartidega

      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oEFJKsXBNwU&feature=channel[/youtube]

      aga pmst, konks ei ole vetsus, konks on selles et sul on kõht kaase täis, päris sitt

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #18
        Re: Power Hour edetabel

        gaase on g tähega

        Comment

        • Aristotep
          Grinder
          • Oct 2008
          • 605

          #19
          Re: Power Hour edetabel

          Mängige siis juba korporantide seas levinud mängu, kus mängija peab lauapõrkest saama mündi õllekannu. Vastasel korral kummutab pitsi tühjaks. Sissesaamise korral näitab küünarnukiga mängija peale, kes pitsi tühjaks joob.

          Fun, but evil game... Ma olen suutnud tunni ajaga ennast täielikult segi kammida :)

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #20
            Re: Power Hour edetabel

            0jaka final accoumt is 75. And one * s girl account is 45:D

            Comment

            • K2snakas
              Pokkerihai
              • Feb 2009
              • 2388

              #21
              Re: Power Hour edetabel

              Algselt postitas VinQbator
              Mängu reeglid: Iga minuti tagant tuleb juua pits (4cl) õlut. Sovvitatav õllemark A.Le Coq Premium.

              Praegune edetabel:
              ojakas - 53 and counting...
              VinQbator - 23
              Dogers - 22

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              tehke siis oma rekordid ja postitage teemasse ;D
              fuck mis krdi m2ngud teil seal on?
              peab homme tulema ja yle vaatama:D
              t2itsa putcis!

              Comment

              • miksnii
                Grinder
                • May 2009
                • 580

                #22
                Re: Power Hour edetabel

                Seda mündi mängu sai isegi mängitud püssikas, alguses ei olnud see
                asi ültse nii lihtne kui tundus, aga hiljem kui asi veic rohkem käpas oli sai kõrval laua
                põtru kiusatud.

                Teine lahe kaartimäng on selline:
                paned kaartipaki facedown lauapeale ning kõik istuvad ümber laua ja hakkavad järjest kaarte krabama.
                Igal kaartil on oma tähendus ja vastavalt kaartile peavad kõik endale meeldivat jooki libistama, suht fun võib olla.
                (me proovisime seda mängu koduveiniga, end result 4 out of 6 buked.)

                Panene siis tähendused ka, aga igaüks võib neid oma maitselel muuta.

                A- Kõik joovad
                K- mehed joovad
                Q- naised joovad
                J- paremal käel olev inimene joob
                10- vasakul käel olev inimene joob
                9- kosk, kõik hakkavad koos jooma, ja järgmine võib alles siis joomise lõpetada kui eelmine on oma joogi klaasi maha pannud. alates kaarti tõmbajast siis. Kui keegi lõpetab varem ära, kui eelmine, on karistusek ntx pits viina v.ä juhul kui näiteks õlle enne otsa saab (uut ei pea avama) , (minu lemmik, sünnipäeval sai tehtud 17 inimesega, viimastel oli suht armas olla.)
                8- plaksumäng, plaksuga näidatakse kätte suund, parem v vasak ja kui plaksuga kuhugi pool ei osuta (otse plaks) siis jääb järgmine vahele, eksija joob.
                7- riim, kaarti tõmbaja ütleb lause ja järgmine peab mõtlema uue riimuva lause, eksija joob.
                6- reegel, Kaarti tõmbaja mõtleb reegli (ntx: tuleb ennast seljapeale sügada, v klassika 1 lisa lonks) reegel tuleb täita igakord enne ülesande täitmist reegli ununedes tuleb kogu protsessi algusest peale Teha. See, kes meelde tuletab teistele, et reeglit on vaja täita saab karistuseks pitsi viina v midagi muud huvitavata.
                5- lõuakunn, kaarti omanik saab igal ringil 1x vastavalt omale soovile asetada rusika enda lõuale, viimane kes seda märkab peab jooma.
                uue 5 väljatõmbamisel lõuakunn vahetub.
                2-4 - saad anda 1-le inimese vastavalt 2-4 lonksu.


                Seda pitsist õlle joomist saab asendada sõrmkübara täie viinaga, result peax sama olema.

                Edu mängudes !!

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #23
                  Re: Power Hour edetabel

                  Algselt postitas leits
                  Nii on :)

                  tra ei tea kaua tequilaga vastu peab?`10 mindi mehed on juba staarid :D?
                  Kui stakeid joogid siis teen ära üle 10 peab ikka vastu kui oled heas konditsioonis ja teqiltsi isu on :D

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Selle mängu jaoks on tänapäeval olemas juba special kaardid müügil.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #24
                    Re: Power Hour edetabel

                    Algselt postitas rohelinekonn
                    Kui stakeid joogid siis teen ära üle 10 peab ikka vastu kui oled heas konditsioonis ja teqiltsi isu on :D



                    Selle mängu jaoks on tänapäeval olemas juba special kaardid müügil.
                    ma võin liitrise steikida .. a siis peab selle jäädvustama ka ... 15 minutit on surm juba i gess :D see oleks elu koom i suppose ... teqilt siuke kahtlane jook, et nii kui pysti tõused oled seliti insta ka ju :D

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #25
                      Re: Power Hour edetabel

                      Algselt postitas leits
                      ma võin liitrise steikida .. a siis peab selle jäädvustama ka ... 15 minutit on surm juba i gess :D see oleks elu koom i suppose ... teqilt siuke kahtlane jook, et nii kui pysti tõused oled seliti insta ka ju :D
                      liitrit mul vaja pole siis pead ise kaasa lööma mängus :D

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #26
                        Re: Power Hour edetabel

                        Lol. Me paar nädalat tagasi tegime sama asja sõpradega. 6 peale 2 kasti õlut, et oleks 8 igaleühele. 1 vend suutis korrektselt lõpetada, et iga minut võttis ja jõi oma 8 õlut ära. See vist sinna 1h 20 min kanti ja 80 korda. Ise surin ~60 juures, ei mahtunud enam sisse.

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #27
                          Re: Power Hour edetabel

                          Mis edetabel see selline on? 60 shotti on ju köki-möki.

                          Igatahes.

                          Meie mängime seda tarkvaraga http://shatteredrealmproductions.com...hour/index.htm.

                          Idee on siis see, et korraldaja paneb selle abil oma playlisti tööle (iga minut uus lugu) ja mängijate ülesanne on arvata laulu nime ja esitajat. Mõlema eest saab ühe punkti ja pakkuja ei pea loomulikult sama inimene olema. Pakkuda ei tohi muidugi enne, kui pits on tühjaks joodud. Võitja on see, kes kogub tunni lõpuks kõige enam punkte.

                          Pole paha.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #28
                            Re: Power Hour edetabel

                            10a tagasi sai sama üritus tehtud. Aga SARVIK tüüpi joogiga. Võstluseelne moraal oli kõigil kõrge, kuid vist 12 peal juba langesin ise välja...

                            Comment

                            • EGERT
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1042

                              #29
                              Re: Power Hour edetabel

                              Algselt postitas rohelinekonn
                              liitrit mul vaja pole siis pead ise kaasa lööma mängus :D
                              WE HAVE A PROP-BET! ;D

                              Durrrri ja ADZ124 challenge oli vist 15 pitsi tekiilat 15 minuti jooksul? Igatahes vana Marafioti kulistas ära ja jätkas WSOP'i veidi sarkastilisemas tujus kui enne ;D

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #30
                                Re: Power Hour edetabel

                                Algselt postitas EGERT
                                WE HAVE A PROP-BET! ;D

                                Durrrri ja ADZ124 challenge oli vist 15 pitsi tekiilat 15 minuti jooksul? Igatahes vana Marafioti kulistas ära ja jätkas WSOP'i veidi sarkastilisemas tujus kui enne ;D
                                kui päev õige siis 15 peaks ikka ära viskama :)

                                Comment

                                Working...