On keegi kes on sellest üritusest osa võtnud? Endal õel plaan tõestamaks et 40% töövõimetust ei takista seda läbimast...juhul muidugi kui oma ratta töökorda saan....7k läbinud ilma hoolduseta ja nüüd on vitsad käes, no pain, no game
Tartu rattamaraton
Collapse
X
-
Re: Tartu rattamaraton
Tavaline maraton, väga palju oleneb, kas enne on olnud suured sajud või mitte.Algselt postitas ottokatzOn keegi kes on sellest üritusest osa võtnud? Endal õel plaan tõestamaks et 40% töövõimetust ei takista seda läbimast...juhul muidugi kui oma ratta töökorda saan....7k läbinud ilma hoolduseta ja nüüd on vitsad käes, no pain, no game
Korra sõitsin läbi, teine kord läks mudas mütates ratta kummimantel katki ja tuli laibabussis loksuda, mis oli üsna tüütu. Naljakas, seal bussis oli üks vend, kes oli eelmisel päeval uue ratta ostnud ja selle käigukas lihtsalt lagunes ära.
Samuti tuleb arvestada, et start ja finish on eri kohtades, seega väike logistiline kamm.
Muidu fun üritus kindlasti.
-
Re: Tartu rattamaraton
Kui vihma pole sadanud, siis on rada kerge. Mudase rajaga on väga s..tt. Peetakse üheks kergemaks rajaprofiiliga mägirattakrossiks. Suht palju on sõitu külavaheteedel ja alguses on ka paar kilti asfalti. Ise olen sõitnud läbi 3-4 korda ja hübriidrattaga (pole maastiku ega maanteeratas). Seetõttu ongi mudafaktor minu jaoks oluline. Kui on kuiv ja kõva pinnas, siis vuhisen külavahel maastiku meestest kenasti mööda. Alguses oli distants lausa 63 km ning rahvas hakkas nurisema, et nii lühike ja kerge rada. Nüüd on vist midagi üle 80 km pikem distants. Mulle vähemalt tundub, et rattamaraton on Tartu neliküritusest kõige lihtsam.
Comment
-
Re: Tartu rattamaraton
millal see on, peaks ka mingi rahvaürituse lõpuks oma elus läbi tegema, kuigi mul absoluutselt kogu varustus ja ettevalmistus puudub
Comment
-
Re: Tartu rattamaraton
Algselt postitas ottokatz20 sept äkki oli, 600 on maks ja ratas võiks käiku vahetada( minu oma enam ei vaheta)
Aga muidu on Eestis neid maratone ja sõite tihti ja iga nuka taga
Comment
Comment