Uus! Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #121
    Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

    Proovin mingi aja jooksul FKKeskuse väikse jutu teha, et ehk saab samas kohas, aga tagurpidi rada sõita. Hea lähedal minna, samas ka vaheldus.

    Lisaks mõtlengi vast miski punktisüsteemi välja, et oleks põhjust ka suvel uuesti korraldada ja parim välja selgitada.

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #122
      Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

      Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
      Musta lippu vääris Ta nagunii, sest ka minu vastu tegi Ta liigutuse, mis kuulub rohkem action filmidesse, mitte kardisõitu
      Actionit peab ka ju saama.

      Comment

      • blazkuh
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2009
        • 400

        #123
        Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

        Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
        Musta lippu vääris Ta nagunii, sest ka minu vastu tegi Ta liigutuse, mis kuulub rohkem action filmidesse, mitte kardisõitu
        Krt, ei löö ette küll. Aga mul on juba selline viga, et kui midagi tegema hakkan, siis tuleb räige hasart ja pean kasvõi jõuga võ(i)tma :D Aga kui rammisin, siis vabandan väga, tahtlikult ei teinud ma seda kindlasti.

        See disklafi pauk nüüd tugev küll ei olnud, aga riivas täpselt nurka ja viskas minema.

        Krt, ma mingi must lammas nüüd, edaspidi sõitma võin ikka tulla? :D:D Kuskil romurallit ei saa harrastada? :P

        (PS! Ranka sõidab nagu naine)

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #124
          Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

          Vabalt võid, tänu sinule tõusin Afinaalis kõrgemale :D.

          Ja muide, vaatasin eelsõidu ja kvali aegu, number 1 kardiga oli enne a finaali parim aeg sõidetud 47.0x. Kuigi paraku mul ühe eelsõidu leht puudus.

          Ühesõnaga sain finaali endale ka muidugi ideaalse kardi, millega stardis lihtsalt 9 venda mu eest sujuvalt ära liikus :/.

          Comment

          • teerajaja
            Grinder
            • Feb 2009
            • 815

            #125
            Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, 9.mai, 15.00

            Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
            Actionit peab ka ju saama.
            Sa suutsid mulle ikka korraliku pasa keerata viimases kurvis, ehk siis rammitud kummidesse. Läks palju aega kaotsi ja enam ei andnud kõrgemale tõusta. Järgmine kord võiks selles osas kaassõitjad vähe arvestavamad olla, üldine mulje siiski hea ja pikka viha ma ei pea cheers!

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #126
              Re: Uus! Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus.

              Tervist taas.

              Suhtlesin veidi FKkeskusega ja oleks võimalik uuesti minna, kuid ühe suure erinevusega, et me sõidaks rada tagurpidi. Kogu tund või kaks toimuks vastupäeva rajal.

              Pakkuge miskit aega ja andke teada kui huvi üldse oleks.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #127
                Re: Uus! Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus.

                LÄHME PAREM PAINTBALLI.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #128
                  Re: Uus! Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus.

                  in in everrrrything

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #129
                    Re: Uus! Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus.

                    Kunagi käisime mingite romudega rallikrossi rajal sõitmas. Asi polnud kallis, turvapuurid olemas ja lõbu laialt. Kardiga kindlasti võrrelda ei anna.

                    Kas muidu keegi on ringrajal autoga sõitmas käinud on? Pärnu lähedal pidi vist üks asfaltiga ringrada olema? HU4Rollz anyone? :)

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #130
                      Re: Uus! Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus.

                      Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                      Kunagi käisime mingite romudega rallikrossi rajal sõitmas. Asi polnud kallis, turvapuurid olemas ja lõbu laialt. Kardiga kindlasti võrrelda ei anna.

                      Kas muidu keegi on ringrajal autoga sõitmas käinud on? Pärnu lähedal pidi vist üks asfaltiga ringrada olema? HU4Rollz anyone? :)
                      Jah, oleks võimalus ka Laitse Rallipargi sõitma minna, hind oleks ehk ~500 hinnaklassi, kuid sinna juba piiratud seltskonnaga, mitte 10-20kesi.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #131
                        Re: Uus! Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus.

                        Kindlasti sees, eelmine kord oli mõnus kogemus.
                        Aega ei oska pakkuda, vahet eriti vist ei oleks ka.

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #132
                          Re: Uus! Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus.

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #133
                            Re: Uus! Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus.

                            Võiks tartus ka ühe võistluse korraldada. Tartus on anne turul kardikeskus olemas http://www.sisekart.ee

                            Kes oleksid käpad?

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #134
                              Re: Uus! Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus.

                              kui aeg sobiks siis tartus tahaks küll proovida. Pole palju minna ka sinna kanaliäärest. :D Pole kunagi veel kardiga sõitnud ning kogemus oleks vast lahe kuigi suht aeglane tundub see vana täika juures olev rada.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #135
                                Re: Uus! Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus.

                                Ma võib-olla mõtleks ka Tartu peale, aga oleneb ajastusest.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...