MASU ehk Majandussurutis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #31
    Re: MASU ehk Majandussurutis

    Algselt postitas krayzie
    minu arvates läheb tase järjest halvemaks ja halvemaks
    õige jutt. Üks tõsine pokkerimängija peab imo nii pidevalt ja palju arenema, et vastased tunduvad järjest halvemad.

    edit: ja limiit pole oluline

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #32
      Re: MASU ehk Majandussurutis

      Algselt postitas andu_andu
      õige jutt. Üks tõsine pokkerimängija peab imo nii pidevalt ja palju arenema, et vastased tunduvad järjest halvemad.

      edit: ja limiit pole oluline
      Mees, Su jutus on iva sees

      Comment

      • doublemint65
        Grinder
        • Oct 2008
        • 695

        #33
        Re: MASU ehk Majandussurutis

        masu -> täpe -> pupu -> tüpa -> mupo või siis lihtsalt finito

        Comment

        • MIKE_K6o
          FPP Pro
          • Jan 2009
          • 221

          #34
          Re: MASU ehk Majandussurutis

          Algselt postitas doublemint65
          masu -> täpe -> pupu -> tüpa -> mupo või siis lihtsalt finito
          jep see õige variant, ei tuld endal see tüpa meeldegi

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #35
            Re: MASU ehk Majandussurutis

            jah, mu eelmine mootorratas on ikka müümata

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #36
              Re: MASU ehk Majandussurutis

              mis see täpe tähendab ?:D

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #37
                Re: MASU ehk Majandussurutis

                täitsa perses

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #38
                  Re: MASU ehk Majandussurutis

                  masu my ass, mu ehitajad küsisid just 100 eeku tunnist mu käest. Pidi norm hinne olema jälle.

                  Comment

                  • LuuK
                    Vana Tegija
                    • Dec 2008
                    • 1138

                    #39
                    Re: MASU ehk Majandussurutis

                    oota talveni siis.

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #40
                      Re: MASU ehk Majandussurutis

                      Algselt postitas andu_andu
                      õige jutt. Üks tõsine pokkerimängija peab imo nii pidevalt ja palju arenema, et vastased tunduvad järjest halvemad.

                      edit: ja limiit pole oluline
                      muidugi peab tase piisavalt arenema pidevalt et vastased tunduvad järjest halvemad.. aga see ei tähenda et ka vastaste tase oleks halvemaks jäänud.

                      Comment

                      • blazkuh
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 400

                        #41
                        Re: MASU ehk Majandussurutis

                        Algselt postitas alaska
                        masu my ass, mu ehitajad küsisid just 100 eeku tunnist mu käest. Pidi norm hinne olema jälle.

                        Mulle ei jõua see kohale, kuidas ehitajad hinnete eest ehitavad. Koguaeg aina hinne ja hinne :D Tunnihinda makstakse vist ikka. Andestage, et tähte närin jällegi kord :D

                        Comment

                        • doublemint65
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 695

                          #42
                          Re: MASU ehk Majandussurutis

                          Algselt postitas blazkuh

                          Mulle ei jõua see kohale, kuidas ehitajad hinnete eest ehitavad. Koguaeg aina hinne ja hinne :D Tunnihinda makstakse vist ikka. Andestage, et tähte närin jällegi kord :D
                          targutamise asemel võiksid tõesti midagi targemat teha. näiteks blogi uuendada.

                          Comment

                          • blazkuh
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2009
                            • 400

                            #43
                            Re: MASU ehk Majandussurutis

                            Algselt postitas doublemint65
                            targutamise asemel võiksid tõesti midagi targemat teha. näiteks blogi uuendada.
                            Anna andeks, uuendasin.

                            Comment

                            Working...