MASU ehk Majandussurutis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #16
    Re: MASU ehk Majandussurutis

    Algselt postitas J0kker

    Aga ma just mõtlesin, et äkki on juurde tekkinud :D
    Kuna inimesed kuulevad kusagilt näevad kusagilt, et keegi teenib pokkeriga head raha ja mõtlevad ka, et panen mingi summa sisse ja äkki suudan ka teenida :D
    Ja regularid tõmbavad neid vaikselt tühjaks , easy money
    sina üks nendest obv

    Comment

    • J0kker
      Grinder
      • Feb 2009
      • 865

      #17
      Re: MASU ehk Majandussurutis

      Algselt postitas kollane
      sina üks nendest obv
      Jes Sir KOLLANE

      Comment

      • krayzie
        Grinder
        • Oct 2008
        • 706

        #18
        Re: MASU ehk Majandussurutis

        Algselt postitas vinney
        masu ammu läbi nüüd täpe
        täitsa perses?

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #19
          Re: MASU ehk Majandussurutis

          Correct.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #20
            Re: MASU ehk Majandussurutis

            MASU ---> täpe (täitsa perses) ---> jäpe (jälle perses)

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #21
              Re: MASU ehk Majandussurutis

              Algselt postitas hotcocacola
              MASU ---> täpe (täitsa pe**es) ---> jäpe (jälle pe**es)
              tundub ebaloogiline. et saaks olla jälle, peaks vahepeal olema miskit muud.

              Comment

              • MIKE_K6o
                FPP Pro
                • Jan 2009
                • 221

                #22
                Re: MASU ehk Majandussurutis

                pupu - puhta pu*sis

                Comment

                • peokuningas
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 444

                  #23
                  Re: MASU ehk Majandussurutis

                  Algselt postitas J0kker
                  Jaa kui vähegi kapitali oleks endal ostaks praegu kindlasti kinnisvara kokku, kuna hinnad on tõesti naeruväärselt odavad. Ja kui see MASU läbi saab ükskord, siis see kasum mis sa saaks kinnisvara müümisega oleks korralik ikka.
                  Ei ole naeruväärselt odavad. Pigem ütleks, et hakkavad normaalsele tasemele jõudma (rõhk sõnal jõudma). Ja selles võib ka suht kindel olla, et 2007 aasta hinnataset ei tule lähima x aasta jooksul (x>10 imo). Pigem kui jõutakse millalgi põhjani hakkab tase tõusma ehk inflatsiooni jagu.

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #24
                    Re: MASU ehk Majandussurutis

                    minu arvamus on ka, et väljendid stiilis "naeruväärselt odavad" on ikka veel meie hea õitsemisaja jäänuk. Kui kõigil raha oli tohhuijaa i bolsse. Nüüd on tsipa odavam ja kõigile tundub, et peaks ostma. Aga kui suvalisel eestlasel ei ole raha praegu veel osta, siis järelikult ei ole odav meie olusid arvestades.

                    Comment

                    • J0kker
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 865

                      #25
                      Re: MASU ehk Majandussurutis

                      Algselt postitas Tarmonator
                      minu arvamus on ka, et väljendid stiilis "naeruväärselt odavad" on ikka veel meie hea õitsemisaja jäänuk. Kui kõigil raha oli tohhuijaa i bolsse. Nüüd on tsipa odavam ja kõigile tundub, et peaks ostma. Aga kui suvalisel eestlasel ei ole raha praegu veel osta, siis järelikult ei ole odav meie olusid arvestades.
                      Okei jah see "naeruväärselt odavad" ei olnud kõige parem väljend.
                      Aga ma mõtlesin seda, et nad on odavamaks läinud kõvasti võrreldes siin eelnevate aastatega.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #26
                        Re: MASU ehk Majandussurutis

                        Algselt postitas alaska
                        Fishe peaks just rohkem tekkima ju, kui palju uusi mängijaid õnne hakkab proovima.
                        jh neid üksikuid proovijaid on vb rohkem aga regulare kelle winrate -10/BB ja kes mängivad stabiilselt 1k kätt kuus NL100s FR on palju vähem..
                        üldine tase on kindlasti palju paremaks läinud medium stakesis.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #27
                          Re: MASU ehk Majandussurutis

                          Algselt postitas vsiu100
                          tundub ebaloogiline. et saaks olla jälle, peaks vahepeal olema miskit muud.
                          ala 15a pärast on taaskord bubble ehk mull lõhkemas, siis ongi jäpe :D

                          Comment

                          • krayzie
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 706

                            #28
                            Re: MASU ehk Majandussurutis

                            minu arvates läheb tase järjest halvemaks ja halvemaks

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #29
                              Re: MASU ehk Majandussurutis

                              Algselt postitas krayzie
                              minu arvates läheb tase järjest halvemaks ja halvemaks
                              mis ruumis,limiidis,mängus?

                              Comment

                              • paradigmlost
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 421

                                #30
                                Re: MASU ehk Majandussurutis

                                no kui eilse starsi nl25 põhjal otsustada, siis tase on nii madal kui üldse võimalik...tundub mulle. aga noh see on madal limiit ka alles..

                                Comment

                                Working...