Muusika...ja instrumendid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leho57
    Grinder
    • Nov 2008
    • 664

    #1

    Muusika...ja instrumendid

    Tekkis küsimus, et kas keegi ka mõnd instrumenti valdab? kui jaa siis kas ka kusagil kollektiivis või üksiküritajana seda mängib?
    Ja kui teie seas veel muusikahuvilisi on siis kas keegi end ka uudistega laiast ilmast end kursis hoiab? kui jaa siis kust seda infot võtate?

    ise mängin kitarri juba ca 7 aastat, ka bandis.
  • MIKE_K6o
    FPP Pro
    • Jan 2009
    • 221

    #2
    Re: Muusika...ja instrumendid

    Valdan pokkerit, mitte väga hästi aga piisavalt, et hakkama saada. enamasti kollektiivis ei mängi, kuid tuleb ka seda vahest ette. Uudistega laiast ilmast hoian ka as much as possible kursis.

    ise mängin pokkerit juba pea 5 aastat.
    E: bandis ei mängi, PSis mängin põhiliselt

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3
      Re: Muusika...ja instrumendid

      Olen üritanud kitarri õppida, aga mitte kuigi edukalt. Mul on kahju, et vanemad ei suunanud mind mõne instrumendi juurde, sest hea meelega eksperimenteeriks muusikaga, kuigi samas mingi noise projekti vb teeks niisama ära? :P

      Muidu loen rada7t, afterthepostrocki ja thesilentballeti. Kaks viimast on instrumentaalsele/eksperimentaalsele muusikale suunatud.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #4
        Re: Muusika...ja instrumendid

        Algselt postitas MIKE_K6o
        Valdan pokkerit, mitte väga hästi aga piisavalt, et hakkama saada. enamasti kollektiivis ei mängi, kuid tuleb ka seda vahest ette. Uudistega laiast ilmast hoian ka as much as possible kursis.

        ise mängin pokkerit juba pea 5 aastat.
        E: bandis ei mängi, PSis mängin põhiliselt
        Oh sir, you just made funnies!
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • timukasr
          Vana Tegija
          • Nov 2008
          • 1099

          #5
          Re: Muusika...ja instrumendid

          Guitar Herot valdan rahuldavalt:

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #6
            Re: Muusika...ja instrumendid

            Kitarrimängu alustasin juba 9-10 aastat tagasi ja omal käel. enne seda sai algklassides akordionimängu õppimas käidud mille tulemusena on ka teiste klahvpillide peal klimberdamine suht ok ning noodi lugemisega ei ole probleemi. Samas ei ole need kõik kokku pooltki nii paeluvad kui kitarrimängimine. Kahjuks viimastel aastatel pole väga aega olnud mängimiseks. Bändis ei ole kunagi olnud. Pigem maal grillikad kus tavaliselt 9st inimesest 8 vähemalt oskab mingit instrumenti mängida. 8)

            Comment

            • leho57
              Grinder
              • Nov 2008
              • 664

              #7
              Re: Muusika...ja instrumendid

              Algselt postitas Provoker
              Kitarrimängu alustasin juba 9-10 aastat tagasi ja omal käel. enne seda sai algklassides akordionimängu õppimas käidud mille tulemusena on ka teiste klahvpillide peal klimberdamine suht ok ning noodi lugemisega ei ole probleemi. Samas ei ole need kõik kokku pooltki nii paeluvad kui kitarrimängimine. Kahjuks viimastel aastatel pole väga aega olnud mängimiseks. Bändis ei ole kunagi olnud. Pigem maal grillikad kus tavaliselt 9st inimesest 8 vähemalt oskab mingit instrumenti mängida. 8)
              vot see on hea kui ümber on inimesi kellega jämmida. ma alustasin ka omal käel. puudus eelnev muusikaline haridus täielikult... aga pärast 4 aastat kuiva nühkimist muutus see tüütuks ja kutsuti bandi mängima. see arendab ikka kõvasti.

              Comment

              • mcbethk
                Bännitud
                • Oct 2008
                • 687

                #8
                Re: Muusika...ja instrumendid

                Nuts teema!(minujaoks vähemalt :D ) Kidrat olen mängind 4a. ja omal käel õppinud. Bänd on kah, järgmine kuu peaks paar lugu salvestatud saama. :)

                Comment

                • McFoldberg
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 731

                  #9
                  Re: Muusika...ja instrumendid

                  Discover, share and connect with culture, creativity, sound, images and people.




                  Lähipäevil peaks teine laul ka tulema.
                  Kitarri mängin, alustasin 2006. aasta detsembris.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #10
                    Re: Muusika...ja instrumendid

                    Kui ma kunagi pokkerit jõhkralt biitima hakkan, siis vahetan oma oskusi kitarritundide vastu. Kitarr on, aga siiamaani sisustuselement...

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #11
                      Re: Muusika...ja instrumendid

                      Algselt postitas alaska
                      Kui ma kunagi pokkerit jõhkralt biitima hakkan, siis vahetan oma oskusi kitarritundide vastu. Kitarr on, aga siiamaani sisustuselement...
                      Natuke võin juhendada. Kui veel päris rooste pole läinud 8) Millal sa pokkerit jõhkralt biitima hakkad? ;D

                      Comment

                      • leho57
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 664

                        #12
                        Re: Muusika...ja instrumendid

                        Algselt postitas McFoldberg
                        Discover, share and connect with culture, creativity, sound, images and people.




                        Lähipäevil peaks teine laul ka tulema.
                        Kitarri mängin, alustasin 2006. aasta detsembris.
                        noh, eriti hea. jagage teisedki oma loomingut, kel netis olemas.
                        panen omaltpoolt ka
                        Cookies's profile including the latest music, albums, songs, music videos and more updates.

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #13
                          Re: Muusika...ja instrumendid

                          ise lasin kaua punkbändis kitarri ja see põhjustas mulle tõsise lapsepõlve trauma, kuna see oli üks järjekordne asi, milles täiesti andetu.
                          Kui keegi on tulnud nalja pärast, kuskil, et kle tinista ka, siis mul on umbes sama, aga leebem tunne, nagu võib olla, kui keegi peab meenutama, kuidas isa teda molestis. Enam pole puutunud ja ei kavatse ka. Soolotrummi olen vahel tagunud, aga see läks ka tagasi sõbrale

                          Comment

                          • leho57
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 664

                            #14
                            Re: Muusika...ja instrumendid

                            Algselt postitas jrgn hell
                            Kui keegi on tulnud nalja pärast, kuskil, et kle tinista ka, siis mul on umbes sama, aga leebem tunne, nagu võib olla, kui keegi peab meenutama, kuidas isa teda molestis.
                            :D :D

                            Comment

                            Working...