Re: Fulltilt bonus lambist
ja palun kas keegi saax selle iron man teema mulle lahti seletada?? kas neid punne saab ainult turniiridelt võ cashis ka??
ja kuidas see asi üldse toimib plz kui keegi viicib seletage.
ty:madis
ja palun kas keegi saax selle iron man teema mulle lahti seletada?? kas neid punne saab ainult turniiridelt võ cashis ka??
ja kuidas see asi üldse toimib plz kui keegi viicib seletage.
ty:madis
Comment