*****Nostalgia hetked*****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Purz
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 328

    #16
    Re: *****Nostalgia hetked*****

    Mõnus lugemine tõesti. Loodan, et peokuninga log on lõputu...

    Comment

    • Cash87
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1402

      #17
      Re: *****Nostalgia hetked*****

      See stealimine 155ga....oleks peaaegu toolilt maha kukkunud :) :D´:D

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #18
        Re: *****Nostalgia hetked*****

        Algselt postitas Cash87
        See stealimine 155ga....oleks peaaegu toolilt maha kukkunud :) :D´:D
        see oli jah julm hea

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #19
          Re: *****Nostalgia hetked*****

          Lauri says:
          mul 155 turniiril alles veel
          Lauri says:
          kas üritan oodata miskit paari?
          Ranka - jooksmas käidud says:
          palju sul stack
          Ranka - jooksmas käidud says:
          palju blindid
          Lauri says:
          155 ja blindid 50/100
          Ranka - jooksmas käidud says:
          sul 155 chipsi?
          Lauri says:
          jaa
          Ranka - jooksmas käidud says:
          siis ei oota midagi



          irwwwwwwwww

          Comment

          • marguzz22
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1458

            #20
            Re: *****Nostalgia hetked*****

            ;D ;D ;D

            Comment

            • peokuningas
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 444

              #21
              Re: *****Nostalgia hetked*****

              28.03.2007

              1.

              Lauri says:
              mõtlesin, et prooviks miski 10 või 20 dollariga cashis
              Lauri says:
              Mu free play statistika:
              No of games won: 7%
              Showdowns won 56%
              Ranka - jooksmas käidud says:
              vähe bluffid
              Lauri says:
              jah

              2.

              Lauri says:
              You are currently 131 of 286 players
              Ranka - jooksmas käidud says:
              triobeti freeroll?
              Lauri says:
              jep
              Lauri says:
              50 esimest saavad vist raha
              Ranka - jooksmas käidud says:
              ole tight agresiivne!
              Ranka - jooksmas käidud says:
              kui kaart
              Ranka - jooksmas käidud says:
              siis m2ngi agresiivselt
              Ranka - jooksmas käidud says:
              suured raised, keegi reraiseb pane kohe allin ta
              Ranka - jooksmas käidud says:
              hoia lauda hirmu all
              3.

              Lauri says:
              et kui paar tuleb, siis agresiivselt?
              Ranka - jooksmas käidud says:
              paare limbi, väikseid
              Ranka - jooksmas käidud says:
              et callid sisse
              Ranka - jooksmas käidud says:
              suuri paare
              Lauri says:
              mhmh
              Ranka - jooksmas käidud says:
              JJ ja suuremaid
              Ranka - jooksmas käidud says:
              pane kohe miski 5-6x big blindide suurune raise
              Ranka - jooksmas käidud says:
              ja edasi raise kogu aeg poti suurune raise
              4.

              Lauri says:
              AK
              Ranka - jooksmas käidud says:
              call
              Ranka - jooksmas käidud says:
              see sitt käsi
              Ranka - jooksmas käidud says:
              sul vaja flopi n2ha
              Ranka - jooksmas käidud says:
              sellega kas call v all-in
              Lauri says:
              kui keegi raiseb?
              Ranka - jooksmas käidud says:
              calli
              Ranka - jooksmas käidud says:
              kui väike raise
              Ranka - jooksmas käidud says:
              kui suur
              Ranka - jooksmas käidud says:
              siis fold v allin
              Ranka - jooksmas käidud says:
              kui flop misseb viska kaart võssa
              Ranka - jooksmas käidud says:
              kui hitid osakest, siis kohe poti suurune raise
              5.

              Lauri says:
              AKs
              Ranka - jooksmas käidud says:
              siis 5% on et sa saad masti
              Lauri says:
              ja üks raises
              Ranka - jooksmas käidud says:
              call v all-in
              Ranka - jooksmas käidud says:
              allin
              Ranka - jooksmas käidud says:
              see hea kaart
              Lauri says:
              QQ võitis
              Ranka - jooksmas käidud says:
              pohh
              Ranka - jooksmas käidud says:
              AK vs QQ
              Ranka - jooksmas käidud says:
              on miski 54:45
              Ranka - jooksmas käidud says:
              sinu kahjuks
              Ranka - jooksmas käidud says:
              sisuliselt coin-flip
              Lauri says:
              oleks A või K lauda tulnud, oleks ma saanud

              Comment

              • neeme
                Grinder
                • Nov 2008
                • 540

                #22
                Re: *****Nostalgia hetked*****

                kurat ei mäleta et endal selliseid aegu oleks olnud. :D:D:D
                aga eks sai ka ise alguses freerolle toksitud :D

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #23
                  Re: *****Nostalgia hetked*****

                  Triobeti freerollilt sain $35 kunagi. Too hetk ilmselgelt suurim võit.
                  Insta poodi, sõpradele õlled välja ja segi.

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #24
                    Re: *****Nostalgia hetked*****

                    Mulle meeldis see:

                    Lauri says:
                    AK
                    Ranka - jooksmas käidud says:
                    call
                    Ranka - jooksmas käidud says:
                    see **** käsi

                    ;D ;D ;D

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #25
                      Re: *****Nostalgia hetked*****

                      Lauri says:
                      oleks A või K lauda tulnud, oleks ma saanud

                      ;D ;D ;D

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #26
                        Re: *****Nostalgia hetked*****

                        Algselt postitas ranka
                        Järgnevat teemat olen varem näidanud ja jube naljakas on oma lolli juttu lugeda :) See muidugi näitab seda, et paari aastaga on toimunud areng ning päris põmmpea ei ole. Samas mõtlen hetkel, et kas aastal 2011 loen tänasel päeval kirjutatud kommentaare ja mõtlen: "Kuidas ma sain nii loll olla 2009-nda aasta 8-ndal juulil?" :)

                        Fun, fun, fun:


                        Algselt postitas ok2aa
                        kahjuks pean sulle ütlema et sa oled vist halb mängija. sellel tasemel kaodata on päris raske, muidugi 1000 kätt ei näita ka midagi
                        :D


                        Mitu kätt sa üldse NL10 kokku mängisid ?

                        Comment

                        • oitarvi
                          Vana Tegija
                          • Jan 2009
                          • 1231

                          #27
                          Re: *****Nostalgia hetked*****

                          Sitaks hea nagu. ;D ;D

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #28
                            Re: *****Nostalgia hetked*****

                            Algselt postitas Imric
                            :D


                            Mitu kätt sa üldse NL10 kokku mängisid ?

                            mina? 0

                            Comment

                            • KeRRRt
                              Grinder
                              • May 2009
                              • 774

                              #29
                              Re: *****Nostalgia hetked*****

                              päris korralikl tekst. huviga kohe lugesin. lase veel :)

                              Comment

                              • JohnnyDolce
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2009
                                • 454

                                #30
                                Re: *****Nostalgia hetked*****

                                Auu, toome teema tagasi!!! :D

                                Comment

                                Working...