*****Nostalgia hetked*****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peokuningas
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 444

    #1

    *****Nostalgia hetked*****

    Ostsin uue arvuti ja sellega seoses tõstsin miskeid faile ümber ja jäid vanad msn-i logid silma kus Ranka hakkas pokkerist rääkima:
    10.03.2007

    1.
    Ranka - täna joome rummi says:
    rekord päev on 700$
    Lauri says:
    karm
    Ranka - täna joome rummi says:
    jah
    Lauri says:
    ja sellest eladki?
    Ranka - täna joome rummi says:
    ei k2in t88l ka
    Ranka - täna joome rummi says:
    ma alles pool aastat aktiivselt tegelen
    Ranka - täna joome rummi says:
    omajagu raamatuid ja muud stuffi ostnud
    Ranka - täna joome rummi says:
    ja asi hakkab vaikselt minema
    Lauri says:
    a sõltuvuses ei ole?
    2.
    Algul
    Lauri says:
    oot ja kuidas saan tasuta harjutada algul?
    Ranka - täna joome rummi says:
    võta seal
    Ranka - täna joome rummi says:
    vasakult poolt
    Ranka - täna joome rummi says:
    multi-table tournaments
    Ranka - täna joome rummi says:
    ja sealt freeroll
    Ranka - täna joome rummi says:
    need siis on p2risraha peale aga sa ei pea midagi maksma, teine võimalus et m2ngid m2nguraha peale
    Ranka - täna joome rummi says:
    cash games-holdem-free play
    Ranka - täna joome rummi says:
    ja m2ngi kindlalt no-limit laudu (NL), seal saad teha nii suuri panuseid kui ise tahad
    ja natuke hiljem

    Lauri says:
    kle ma sain algul 2000 chipsi
    Lauri says:
    ja kiirelt mängisin maha
    Lauri says:
    kuidas neid veel saab?

    ja natuke veel hiljem

    Lauri says:
    krt ma ei saagi enam proovida
    Lauri says:
    0 chipi ikka
    Ranka - täna joome rummi says:
    imelik
    Lauri says:
    panin programmi vahepeal mitu korda kinni ka
    Ranka - täna joome rummi says:
    see ehk miski ajaline limiit
    Lauri says:
    või teen uue kasutaja?
    Ranka - täna joome rummi says:
    ei
    Ranka - täna joome rummi says:
    ei tohi teha
    Ranka - täna joome rummi says:
    hull inimene
    Lauri says:
    miks


    3.

    Ranka - täna joome rummi says:
    > ranka666 wins $8.17 with Three of a Kind, Kings and kicker card Ace

    4.

    Lauri says:
    kui näiteks AA on, siis alati tasub alguses raise-da?
    Ranka - says:
    jah
    Ranka - says:
    arvesta sellist asja
    Ranka - says:
    et AA võid % on 90% uhe vastase vastu
    Ranka - says:
    aga mida rohkem vastaseid seda väiksemaks see muutub
    Lauri says:
    mhmh
    Ranka - says:
    ja kui su suur käsi saab molli tänu teise venna õnnele
    Ranka - says:
    siis so it be
    Ranka - says:
    see õnn ja ebaõnn on lastele
    5.


    Lauri says:
    JA on norm?
    Ranka - says:
    AJ on kahtlane k2si
    Ranka - says:
    ta on hea k2si aga ainult siis kui ta improveb
    Ranka - says:
    ehk teisisõnu sa oled õnnelik kui võidad poti temaga kohe või kui n2ed tervet lauda
    Ranka - says:
    erilisi ooutsi ära sellele pane aga maha ära ka viska, kui oled varajsel positsioonil siis limbi, kui hilisel, keegi ees ei ole raisenud, siis raise, limpima tähendab, et lihtsalt callid
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2
    Re: *****Nostalgia hetked*****

    päris funny :D

    Comment

    • McFoldberg
      Grinder
      • Nov 2008
      • 731

      #3
      Re: *****Nostalgia hetked*****

      Lege.

      Comment

      • peokuningas
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 444

        #4
        Re: *****Nostalgia hetked*****

        jätkub 10.03.2007

        6.

        Lauri says:
        oot a mida see level tähendab?
        Ranka - says:
        hmm iga natukese aja tagant level tõuseb, see tähendab, et blindid l2hevad suuremaks
        7.

        Ranka - says:
        ja seal freerollil hetkel on 8000 mängijad, ja parimal juhul neist 1000 on lugenud raamatut ja neist 1000-ndest 100 ehk oskab ka systeemi kasutada
        8.

        Lauri says:
        5-te paar on sitt v?
        Ranka - says:
        jah aga
        Ranka - says:
        sul stack on väike
        Ranka - says:
        siis ei ole siis pead m2ngima
        Ranka - says:
        soovitan visata viimased chipsid allin
        Ranka - says:
        yxki paar ei ole sitt aga lihtsalt viite paar on sitt, kuna teda paljud käed domineerivad
        Lauri says:
        foldisin, ei julgenud sellega all inn panna


        9.

        Lauri says:
        oot kui algul panen kohe all in, mis siis juhtub?
        Ranka - says:
        midagi ei juhtu, kui sittt k2si ja vastase aprem k2si ja su ära callib on kellad
        10.

        Lauri says:
        niiet ootan oma viimaste chipidega pildipaari ja siis allin?
        Lauri says:
        Ak tuli
        Lauri says:
        allin?
        Ranka - says:
        allin
        Ranka - says:
        100%
        ja tulemus

        Lauri says:
        rsk
        Lauri says:
        läbi
        Ranka - says:
        mis vastasel oli
        Lauri says:
        Peokuningas has left the tournament in 2272nd place
        Lauri says:
        Okie_Poker wins 2,429.49 with a Flush, Hearts
        Ranka - says:
        jopp
        Ranka - says:
        mis tal käes olid
        Ranka - says:
        mis kaartid
        Lauri says:
        AJ

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: *****Nostalgia hetked*****

          Teadmiseks, et peokunn tuli pokkerisse tänu minule, kui ma lampi talt küsisin, et kas tal on olemas mõlemad pangad. Et ta kannaks raha Tim'il hansast ja ma kannaks Peokunnile SEB. Selle peale peokunn ütles - "Poiss, millega sa tegeled" ja selgitasin ära ning tekkis tal huvi :)

          Comment

          • paradigmlost
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 421

            #6
            Re: *****Nostalgia hetked*****

            mõnus lugemine.....kuidas umb 2 aastat tagasi peokuningas alustas ja praeguseks on normaalselt teenind jne...:)no ja ranka kanmuidugi

            Comment

            • Uniquest
              Grinder
              • Oct 2008
              • 615

              #7
              Re: *****Nostalgia hetked*****

              sellised asjad on eriti fun mu meelest, mul oli ka üks tuttav, kes "soovitas", aga temaga sellist ajalugu pole vist :D

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #8
                Re: *****Nostalgia hetked*****

                rohvelikopter, puhas kuld ju!

                näksin kasekese kommi ja itsitan.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: *****Nostalgia hetked*****

                  Järgnevat teemat olen varem näidanud ja jube naljakas on oma lolli juttu lugeda :) See muidugi näitab seda, et paari aastaga on toimunud areng ning päris põmmpea ei ole. Samas mõtlen hetkel, et kas aastal 2011 loen tänasel päeval kirjutatud kommentaare ja mõtlen: "Kuidas ma sain nii loll olla 2009-nda aasta 8-ndal juulil?" :)

                  Fun, fun, fun:


                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #10
                    Re: *****Nostalgia hetked*****

                    A sõltuvuses ei ole vä?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: *****Nostalgia hetked*****

                      Lauri says:
                      AK
                      Ranka - jooksmas käidud says:
                      call
                      Ranka - jooksmas käidud says:
                      see sitt käsi
                      Ranka - jooksmas käidud says:
                      sul vaja flopi n2ha
                      Ranka - jooksmas käidud says:
                      sellega kas call v all-in

                      Comment

                      • peokuningas
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 444

                        #12
                        Re: *****Nostalgia hetked*****

                        Ja nüüd vol 2., kui ma olin nädal aega harjutanud:
                        28.03.2007
                        1.

                        Lauri says:
                        krt mul turniirid ikka ei lähe
                        Lauri says:
                        seal cash games free game läheb normaalselt
                        Ranka - jooksmas käidud says:
                        siis tuleb osta raamatud
                        Lauri says:
                        2000 pealt 30K-ni jõudnud
                        Lauri says:
                        turniiril sittade kaartidega ei julge eriti midagi teha
                        Ranka - jooksmas käidud says:
                        siis foldi
                        Lauri says:
                        nojah
                        Lauri says:
                        a seal bet nii kiirelt tõuseb
                        Lauri says:
                        et ei jõua ära oodata häid käsi
                        2.
                        Lauri says:
                        a lugesin, et peaks kaitsma small blindi
                        Lauri says:
                        mis see tähendab

                        3. IMO suurim hitt neist logidest :D

                        Lauri says:
                        mul 155 turniiril alles veel
                        Lauri says:
                        kas üritan oodata miskit paari?
                        Ranka - jooksmas käidud says:
                        palju sul stack
                        Ranka - jooksmas käidud says:
                        palju blindid
                        Lauri says:
                        155 ja blindid 50/100
                        Ranka - jooksmas käidud says:
                        sul 155 chipsi?
                        Lauri says:
                        jaa
                        Ranka - jooksmas käidud says:
                        siis ei oota midagi
                        ja edasi

                        Ranka - jooksmas käidud says:
                        selline asi jäta meelde, kui su M väiksem võrdne 3, siis hakka suvaliste kaartidega laamendama
                        Ranka - jooksmas käidud says:
                        ja M siis on blindide ja stacki suihe
                        Lauri says:
                        all in?
                        Ranka - jooksmas käidud says:
                        loogish
                        Ranka - jooksmas käidud says:
                        mida sa ootad, järmistel blindidel oled surnud
                        Ranka - jooksmas käidud says:
                        ära lase end nii madalale minna
                        Ranka - jooksmas käidud says:
                        kui kaarti ei tule, h2id kaarte
                        Lauri says:
                        ok jätan meelde
                        ja tulemus (pure skill)

                        Lauri says:
                        panin all in
                        Lauri says:
                        ja stealisin ära
                        4.

                        Lauri says:
                        A2
                        Ranka - jooksmas käidud says:
                        all-in
                        Ranka - jooksmas käidud says:
                        pole kysimustki
                        Lauri says:
                        läind
                        5.

                        Lauri says:
                        oot mitmeste panustega laudades sa mängid?
                        Ranka - jooksmas käidud says:
                        muidu 0.05/0.10, sest rahalaudu hakkasinalles m2ngima
                        Lauri says:
                        oot mida siiamaani siis mängisid?
                        Ranka - jooksmas käidud says:
                        turniire, eriti sit and gosid
                        Lauri says:
                        need kasulikumad kui rahalauad?
                        Ranka - jooksmas käidud says:
                        kõik on kasumlik
                        Ranka - jooksmas käidud says:
                        kui m2ngida oskad
                        Lauri says:
                        a kui ei oska
                        Ranka - jooksmas käidud says:
                        siis ei teeni ei cahsis, ei turnal, ei sit and gol
                        jätkub ...

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #13
                          Re: *****Nostalgia hetked*****

                          väga hea asi, sai korralikult naerda enne magama minekut nüüd :D
                          OOtan järge

                          Comment

                          • Davy
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1341

                            #14
                            Re: *****Nostalgia hetked*****

                            this

                            is



                            a-w-e-s-o-m-e

                            !

                            Comment

                            • uudistaja
                              Bännitud
                              • Mar 2009
                              • 115

                              #15
                              Re: *****Nostalgia hetked*****

                              hea lugemine indeed! ;D
                              ja eriti vahvaks teeb asja see, et nyydseks tegu yhtede parimate mangijatega.

                              gl ka edaspidiseks!

                              Comment

                              Working...