Higistame juuli välja, 2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • urmo1
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 330

    #61
    Re: Higistame juuli välja, 2009

    Algselt postitas Fortune
    Mul ka nüüd aega, urmo1 anna märku, võiks selle värgi ära teha.

    Homme/ülehomme õhtu võiks ära teha.

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #62
      Re: Higistame juuli välja, 2009

      Algselt postitas Tarmonator
      kivisaba kuna higistama hakkame?
      järgmine nädal õhtupoolikul iguess

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #63
        Re: Higistame juuli välja, 2009

        Tuletan meelde, et kuu hakkab varsti lõppema! Kes veel higistanud pole, siis nüüd on viimane aeg!

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #64
          Re: Higistame juuli välja, 2009

          Huvitav, kas keegi on blokkinud ka, et kirja pannud ja mitte sessi teinud kellegiga?

          Comment

          • tdx
            Grinder
            • Oct 2008
            • 768

            #65
            Re: Higistame juuli välja, 2009

            Võibolla juba hilja, aga sooviks NL100 6max paarilist leida.
            Võib PMi ka panna.

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #66
              Re: Higistame juuli välja, 2009

              Kas madala limiidi mehed võivad ka jälgida?

              Comment

              Working...