Higistame juuli välja, 2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #46
    Re: Higistame juuli välja, 2009

    aite aga mul läheb mingi nädal or 2
    läpakas hetkel remondis ja seal põhi stuff

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #47
      Re: Higistame juuli välja, 2009

      Mida higistaja foorumi tooja ise teeb? Ise ei higista või?

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #48
        Re: Higistame juuli välja, 2009

        Algselt postitas TIGRANO
        Mida higistaja foorumi tooja ise teeb? Ise ei higista või?
        Ta peaks koos Mihkel785-ga higistama.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #49
          Re: Higistame juuli välja, 2009

          Algselt postitas Vapsik
          Ta peaks koos Mihkel785-ga higistama.
          Jep sellepärast staris higi lõhna oilgi täna laudades irw

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #50
            Re: Higistame juuli välja, 2009

            Algselt postitas TIGRANO
            Jep sellepärast staris higi lõhna oilgi täna laudades irw
            Ma toksisin kuskil keskööl ainult 500 kätt ja läksin siis magama, meeletu ajude mäng fishide vastu, keskmiselt umbes 50 käe järel oli vähemalt flopist all-in. Üks või kaks regulari vihastasin vist ka herneks. Imelisel kombel jäin isegi plussi. Ship it! Varsti saab 100k käe graafiku postitada.

            Higistama hakkan kunagi täna-homme-ülehomme.

            Comment

            • Mihkel785
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 113

              #51
              Re: Higistame juuli välja, 2009

              Esimene testsessioon kohe-kohe hakkamas. :)

              Comment

              • Mihkel785
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 113

                #52
                Re: Higistame juuli välja, 2009

                Heli ja pilt korras, õhtul võib alustada :P

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #53
                  Re: Higistame juuli välja, 2009

                  Algselt postitas Mihkel785
                  Heli ja pilt korras, õhtul võib alustada :P
                  Tulen ka lauda segama, öelge kui alustate.

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #54
                    Re: Higistame juuli välja, 2009

                    kivisaba kuna higistama hakkame?

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #55
                      Re: Higistame juuli välja, 2009

                      Kuidas higistamised üldse läinud on?

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #56
                        Re: Higistame juuli välja, 2009

                        Tegime eerikuga väikse tunnise sessi. Midagi suurt huvitavat ei juhtunud - paar naljakat spotti oli kuid saime asjast üle. Järgmine nädal võiks uuesti proovida ja siis vaatab kas ma mängin või tema veelkord sest kindlalt tahaks ükskord veel näha

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #57
                          Re: Higistame juuli välja, 2009

                          Tonis'ega esimene sess tehtud. Vaatasime mõningaid käsi üle ja miskit kasu ikka sai. Järgmine nädal uuesti.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #58
                            Re: Higistame juuli välja, 2009

                            Algselt postitas antnx
                            Tegime eerikuga väikse tunnise sessi. Midagi suurt huvitavat ei juhtunud - paar naljakat spotti oli kuid saime asjast üle. Järgmine nädal võiks uuesti proovida ja siis vaatab kas ma mängin või tema veelkord sest kindlalt tahaks ükskord veel näha
                            Mis te ajate ainult suuri potte taga, pokker koosneb miljonist väiksest asjast, mida võiksite sessi ajal jälgida ja analüüsida. Madalas limiidis tuleb tohutult väikseid potte maha võtta, kas õnnestus?

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #59
                              Re: Higistame juuli välja, 2009

                              Spotti mitte potti :D

                              Comment

                              • Fortune
                                IP
                                • Oct 2008
                                • 1396

                                #60
                                Re: Higistame juuli välja, 2009

                                Mul ka nüüd aega, urmo1 anna märku, võiks selle värgi ära teha.

                                Comment

                                Working...