Higistame juuli välja, 2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #31
    Re: Higistame juuli välja, 2009

    NL25 Fr

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #32
      Re: Higistame juuli välja, 2009

      Esimese kuu paarid ja üks kolmik on paigas. Paarid on peamiselt koostatud limiitide ja tubade järgi.

      Kolmiku kasuks otsustasin, sest kõik kolm tegelevad HUga ja ühtegi teist väga sobivat (nii mänguliselt kui ka tasemeliselt) varianti polnud. Loodetavasti ei teki sellest probleeme ja saate kas kõik koos sessitada või siis kordamööda.

      Praegu jäi nimekirjast välja Ahkdum, sest tema postitus oli vist pigem nali. Kui ei olnud, siis anna palun märku ja leian kaashigistaja.

      Kõigile teistele higistajatele – edu!

      Timukasr – Codecci – Alaska
      Fortune - Urmo1
      BuildUp - Virx747
      Mihkel785 - Taipupole
      Taasver - Marek
      Antnx - Tarmonator
      Kollane - Aristotep
      -andres- - Tonis
      Kivisaba - Er1k

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #33
        Re: Higistame juuli välja, 2009

        mul on aega alles 2 nädala pärast, ma loodan, et see ei ole probleem

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #34
          Re: Higistame juuli välja, 2009

          Mul on kindlasti HU SNG, HU cashist ma ei tea mittemidagi. Äkki keegi on huvitatud veel?

          Comment

          • urmo1
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 330

            #35
            Re: Higistame juuli välja, 2009

            Algselt postitas Fortune
            mul on aega alles 2 nädala pärast, ma loodan, et see ei ole probleem

            Ei ole probleemi sellega. :)

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #36
              Re: Higistame juuli välja, 2009

              no jah, ma ei tea 6max mängust mitte mõhkugi (pole elus mänginud) ja oleks ka 10000% liiga tight selle jaoks, aga no eks siis teeme proovi.

              EDIT: ma teeks ettepaneku vaheta er1k'ga kohad ära. saaks ikka 6max mängijad omavahel kokku.

              Comment

              • er1k
                Julm Donk
                • Oct 2008
                • 75

                #37
                Re: Higistame juuli välja, 2009

                Minu poolt oleks ka okei, kuna loodaks ikka 6maxi parandada :)

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #38
                  Re: Higistame juuli välja, 2009

                  Mulle ka sobib

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #39
                    Re: Higistame juuli välja, 2009

                    Kui kellelgi midagi vastu pole, siis vihtuge aga!

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #40
                      Re: Higistame juuli välja, 2009

                      Algselt postitas alaska
                      Mul on kindlasti HU SNG, HU cashist ma ei tea mittemidagi. Äkki keegi on huvitatud veel?
                      pick me ; pick me

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #41
                        Re: Higistame juuli välja, 2009

                        Kui keegi veel huvitatud NL25 Starsi mängijatest, andku märku. Põnev algatus tundub!

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #42
                          Re: Higistame juuli välja, 2009

                          Algselt postitas andu_andu
                          pick me ; pick me
                          OK, rääkisid augu pähe! ;D

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #43
                            Re: Higistame juuli välja, 2009

                            Vist jäin nats hiljaks, aga kirja panen ikkagi. Stars NL10

                            Loodan, et kellelgi huvi on.

                            Comment

                            • kivisaba
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2514

                              #44
                              Re: Higistame juuli välja, 2009

                              oot kellega mina paaris olen siis kui erk1 ära sebiti mult

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #45
                                Re: Higistame juuli välja, 2009

                                minuga

                                Comment

                                Working...