Higistame juuli välja, 2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Aristotep
    Grinder
    • Oct 2008
    • 605

    #16
    Re: Higistame juuli välja, 2009

    NL25 FR, Stars

    Comment

    • ahkdum
      Julm Donk
      • Jan 2009
      • 58

      #17
      Re: Higistame juuli välja, 2009

      NL 1000 Stars & Tilt

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #18
        Re: Higistame juuli välja, 2009

        NL50 FR Ongame(Tower)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: Higistame juuli välja, 2009

          Algselt postitas ahkdum
          NL 1000 Stars & Tilt
          No trolling please.

          Comment

          • er1k
            Julm Donk
            • Oct 2008
            • 75

            #20
            Re: Higistame juuli välja, 2009

            NL10 6max Everest

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #21
              Re: Higistame juuli välja, 2009

              Miks sait oluline on btw?

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #22
                Re: Higistame juuli välja, 2009

                Algselt postitas Codecci
                Miks sait oluline on btw?
                Väga ei olegi, kuid mugavuse tõttu - tead, mida nägema hakkad. Näiteks Toweris kuus lauda ja no waiting lists jms ning mingisugune teadmine ka seal mängivatest tüüpidest, kui kokku saab lasta nt kaks Starsi NL100 tüüpi.

                Comment

                • urmo1
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 330

                  #23
                  Re: Higistame juuli välja, 2009

                  nl100 FR,Stars/full tilt

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #24
                    Re: Higistame juuli välja, 2009

                    NL25 FR, Stars.

                    Comment

                    • timukasr
                      Vana Tegija
                      • Nov 2008
                      • 1099

                      #25
                      Re: Higistame juuli välja, 2009

                      NL100 (50) HU, stars

                      Comment

                      • taasver
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 584

                        #26
                        Re: Higistame juuli välja, 2009

                        Tahaks ka osaleda, aga ma kardan, et mul laggib pilt liiga palju. Keegi viitsib väikse testi teha SharedViewga?

                        Comment

                        • timukasr
                          Vana Tegija
                          • Nov 2008
                          • 1099

                          #27
                          Re: Higistame juuli välja, 2009

                          Algselt postitas taasver
                          Tahaks ka osaleda, aga ma kardan, et mul laggib pilt liiga palju. Keegi viitsib väikse testi teha SharedViewga?
                          Mul team vieweriga lagib ka, aga mikogo töötab perfektselt, proovi sellega.

                          Comment

                          • taasver
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 584

                            #28
                            Re: Higistame juuli välja, 2009

                            Tõmbasin selle aga testinud veel pole. Keegi võiks tsekkida.. ma hoian meetingut mingi 10 min alates praegusest.ID: 239-088-261

                            Aga paneks igaks juhuks kohe juba ennast kirja:
                            NL50, FR, Stars

                            EDIT: progre crashis ja nüüd ID 218-803-751

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #29
                              Re: Higistame juuli välja, 2009

                              NL100 FR, Ongame.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #30
                                Re: Higistame juuli välja, 2009

                                HU SNG 6$-10$.

                                Comment

                                Working...