Higistame juuli välja, 2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #1

    Higistame juuli välja, 2009

    Idee põhineb 2+2 foorumi Sweat Sessionitel (nt http://forumserver.twoplustwo.com/78...y-09-a-522570/), seega, kes on sellega tuttav, ei pea eriti pikalt edasi lugema, kuid kes pole, see võiks tutvuda.

    Miks ma seda teen? Sest mulle meeldib see idee ja soovin kellegi kodumaisega proovida ning seega: miks mitte seda laiemalt välja käija. Kas toimub ka järgmistel kuudel? Kui seekord edukalt läheb, siis võimalik. Kui huvi pole, siis jään 2+2 juurde.

    Kordan üle: kogu idee ja tekst on leitud 2+2 foorumist (http://forumserver.twoplustwo.com), kuid siin esitatud kodumaises ja mugavdatud keeles ning mõnes kohas veidi täiendatud, et sellise sessi ideed paremini välja tuua.

    1. Higistamine? See on ju vähe rõve – miks?
    Higistamise idee on jälgida teise mängija mängu ning tema mõtteprotsessi ja otsuste peegeldamine. Miks peegeldamine ja mitte kommenteerimine? Sest peegeldamine annab võimaluse mängijal enda otsustusprotsessi selgitada ja paneb ta oma mängu üle mõtlema.

    Näiteks: kommentaari «Sa oleks pidanud kaardid maha viskama» asemel peegeldus «Miks sa otsustasid selles kohas callida» või «Kui sa seal callisid, siis mis oli sinu plaan järgmiseks tänavaks». Kommenteerimine pole loomulikult keelatud!

    Selline sess on kasulik, sest kõrvaltvaataja võib sinu mängus näha vigu, mida sa ise märganud pole. Loomulikult võidab sellest ka jälgija.

    2. Mida korraldamiseks vaja on?
    Eestlased leiutasid ja tegid Skype’i. Lisaks on olemas MSN ja muud jututoad, kus saab sessi(de) aja(d) kokku leppida. Samuti oleks vaja programmi nagu SharedView, Team Viewer või Mikogo, et mängu jälgija sinu tegevust näeks. Kõik programmid on Google'i abiga leitavad.

    Kasulik oleks mikrofon, sest siis on võimalik otse suhelda ja ei pea mängu ajal teksti kas trükkima või lugema.

    *Split* 2+2 foorumist tegi lühikese video, kuidas sessiks valmistuda: http://www.splitsuit.com/sweatsession/. Kui midagi jäi segaseks, siis vaata seda.

    3. Kuidas ma saan osaleda?
    Kirjuta siia teemasse, et sa soovid proovida. Kui kirjutad, siis lisa 1) oma limiit (nt NL25), 2) laua eelistus (nt FR või 6-max või HU) ja 3) tuba (nt Tower).

    Selle nädala lõpus (pühapäeval kell 12) postitan siia paarid, kes peavad seejärel omavahel ühendust võtma ja teil on kuu lõpuni, et omavahelised sessid ära teha. Sesside arv on Teie enda otsustada, kuid mõlemad peaks jälgima teise mängu vähemalt korra.

    Kuu lõppedes kontrollin kõigilt personaalselt, kuidas sessidega läinud on. Loodetavasti annate enda sessidest siingi teada ja kommenteerite, mis läks kenasti ja mis viletsalt ning millele teised võiksid tähelepanu pöörata.

    4. Ma ei taha, et teised minu mängu näeks! Aga...
    Lahendusi on mitu. Kui sa tõesti ei taha, et keegi sama toa mängija sinu mängu jälgiks, kuid sooviksid ikkagi osaleda, siis anna sellest teada. Proovin paarilise leida kas mujalt või teisest limiidist.

    Samas ma usun, et meie pokkerikommuun on nii väike, et sellest ei tohiks probleemi tekkida.

    5. Jäin hiljaks – mis nüüd?
    Ikka juhtub, anna siin teemas teada ja äkki on keegi nõus sinuga möllama. Mina kahjuks paarilist otsima ei hakka.

    6. Kas higistamine on ainult FR-mängijatele?
    Ei, kuid peab arvestama, et alati ei ole võimalik saada paarilist samasugusest lauatüübist.
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #2
    Re: Higistame juuli välja, 2009

    Ja elavdame teemat ning alustame endast:

    NL50, FR, Stars

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3
      Re: Higistame juuli välja, 2009

      Minuarvates väga huvitav idee ja huvilistele võib, see higistamine palju juurde anda. Sessid teiste mängijatega on üldjuhul alati arendavad. Loodan, siis rohket huvi higistamise vastu ;D

      Comment

      • Marek
        Jube Noob
        • Jan 2009
        • 110

        #4
        Re: Higistame juuli välja, 2009

        NL50, FR, Stars

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #5
          Re: Higistame juuli välja, 2009

          Nl50/25, 6max, Absolute

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #6
            Re: Higistame juuli välja, 2009

            25NL, FR, PS

            Comment

            • tonis
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 334

              #7
              Re: Higistame juuli välja, 2009

              Olen suht donk aga võiks ikka proovida :P. NL 25, FR, Full Tilt.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Higistame juuli välja, 2009

                Teema stickyks ja lisasin viite ka PokkeriProd.com pealehele ning oma blogi.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: Higistame juuli välja, 2009

                  idee on nuts, aga kahjuks ise ei viici mässata :)

                  Comment

                  • Mihkel785
                    Jube Noob
                    • Oct 2008
                    • 113

                    #10
                    Re: Higistame juuli välja, 2009

                    NL100, FR, Stars

                    Comment

                    • virx747
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 751

                      #11
                      Re: Higistame juuli välja, 2009

                      NL100, FR, Stars

                      Nüüd ma saan aru, miks 2+2 tüübi Splitiga sessi tehes ta ainult küsis minu käest! :D
                      Mõtlesin pärast, et mida f miks ta ei õpetanud...
                      Tegelikult õpetas :)

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #12
                        Re: Higistame juuli välja, 2009

                        NL200 FR, stars

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #13
                          Re: Higistame juuli välja, 2009

                          Algselt postitas Fortune
                          NL200 FR, stars
                          mis su username starsis?

                          Comment

                          • Fortune
                            IP
                            • Oct 2008
                            • 1396

                            #14
                            Re: Higistame juuli välja, 2009

                            Algselt postitas variatsioon
                            mis su username starsis?
                            paf8844

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #15
                              Re: Higistame juuli välja, 2009

                              NL200 & 400, HU, Pacific & Everest

                              Comment

                              Working...