*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #1291
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas virx747
    Niimoodi tulebki mängida HU-d?

    Mõistan, et kui nullid tagant ära võtta, siis võib niimoodi mängida, aga kui vaadata seda, et 10k läheb siia sinna meie teenistuse taustal :D

    Edit
    Flopi call ???
    Turni call ??
    turnis oli double gutshot. Ja ju siis tal oli oma põhjus, miks ta flopis callis - äkki tahtis floatida niisama või midagi. Keegi rääkis siin just, et peaks durrrile helistama - äkki tõmbab Phil poisilie ka traati ja küsib täpsemalt selle käe kohta ;D

    Comment

    • virx747
      Grinder
      • Nov 2008
      • 751

      #1292
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas andu_andu
      turnis oli double gutshot. Ja ju siis tal oli oma põhjus, miks ta flopis callis - äkki tahtis floatida niisama või midagi. Keegi rääkis siin just, et peaks durrrile helistama - äkki tõmbab Phil poisilie ka traati ja küsib täpsemalt selle käe kohta ;D
      Jah, turni call on tegelikult korrektne, eriti arvestades ka reaalseid implied oddse. Aga pull on just mõelda summade peale. See õhtu nad lasid selle svenssoniga mingi umbes 1000 kätt ja Phil poiss võitis selle ajaga üle $300k, vist peab ikka skilli olema.

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #1293
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas virx747
        Jah, turni call on tegelikult korrektne, eriti arvestades ka reaalseid implied oddse. Aga pull on just mõelda summade peale. See õhtu nad lasid selle svenssoniga mingi umbes 1000 kätt ja Phil poiss võitis selle ajaga üle $300k, vist peab ikka skilli olema.
        wp ütleks selle peale jah. Phil Ivey skilly näitab juba see, et poiss võitis 2002 a wsopil 3 bracletit ja selle aasta swsopil ka 3 bracletit, millest üks isegi main evendi oma !!!

        Comment

        • tdx
          Grinder
          • Oct 2008
          • 768

          #1294
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas virx747
          Flopi call ???
          Turni call ??
          Mis need paar sitast BBd siis callida ei ole.

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #1295
            Re: *** Juuli offtopic ***

            paluks soovitusi, mida teha peale -$5k päeva? und ei ole ja viina ka ei taha juua (tegelt tahan aga pean homme korra töölt läbi minema) - fml

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #1296
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Jess, olympic võttis end kokkku lõpuks

              reedeti on 330 EEK, 1 rebuy turna !!!!!!!!!!! JESSSSSSSS
              ja monthly special on nüüd 1100 EEK freezeout! TEHNuTS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              kuigi need uued reeglid on väga vittus, aga mis teha, kui armin karul sitad ajad LOL ;D ;D ;D ;D

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1297
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Algselt postitas ok2aa
                paluks soovitusi, mida teha peale -$5k päeva? und ei ole ja viina ka ei taha juua (tegelt tahan aga pean homme korra töölt läbi minema) - fml
                vaata sopranosid .. :)

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #1298
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  pole seda arvutis, hakkasin the shieldi vaatama, v kõvv

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1299
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    mulle hakkas sitaks meeldima see sopranode teema

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #1300
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Nägin ETV pealt Jack Bauerit ning hakkasin paar nädalat tagast täiesti lambist arvutist "24" vaatama. Teine hooaeg läheb ja pole miskit halba öelda. Samas muidugi ega ta mingi kultusseriaal just pole :D.

                      Comment

                      • peokuningas
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 444

                        #1301
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Algselt postitas ok2aa
                        paluks soovitusi, mida teha peale -$5k päeva? und ei ole ja viina ka ei taha juua (tegelt tahan aga pean homme korra töölt läbi minema) - fml
                        tossuta veits

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #1302
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Algselt postitas ok2aa
                          paluks soovitusi, mida teha peale -$5k päeva? und ei ole ja viina ka ei taha juua (tegelt tahan aga pean homme korra töölt läbi minema) - fml
                          Poksikotti pole?

                          Comment

                          • paradigmlost
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 421

                            #1303
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            jei... sain silverstariks:D esimest korda...(nl25)

                            Comment

                            • taasver
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 584

                              #1304
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              homme vaja 130.4 SNGd teha et platinumstariks saada.. lihtne :-X

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #1305
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Algselt postitas tennoG
                                supernova jaoks on 663kfpp/3=221k vpp , mis ei ole veeranditki SNE,
                                äkki ostis porsche vms :P

                                mis iganes, vähemalt supernova oli ta kindlalt enne seda

                                Comment

                                Working...