*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tennoG
    Julm Donk
    • Mar 2009
    • 26

    #1276
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas Tarmonator
    ;D ;D ;D

    see vend on supernova elite

    challenge esimeses postis on algseis ära toodud diili alguses. ilmselt siis tõmmati supernovaks, et FPP'de pealt nii jubedalt juurde ei saaks osta ja liiga easy ei oleks talle see.
    supernovaks sai,ja 100% rakeback vähemalt 2+2 jutu järgi

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #1277
      Re: *** Juuli offtopic ***

      mm ta peaks ikka ammu minu teada olema SN .. imo ta oli ka SNE ja tõmmati SN peale?

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #1278
        Re: *** Juuli offtopic ***

        no mina ei tea, ta oli SNE, eks tehti diili jaoks supernovaks.
        100% rakeback on muidugi hea hüve

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1279
          Re: *** Juuli offtopic ***

          siukest teist venda kyll vist olemas pole ... sidebettidega tõmbab ka paarkend keeki nagunii

          Comment

          • blazkuh
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2009
            • 400

            #1280
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Dear blazkuh,

            Congratulations! You have achieved SilverStar VIP status.

            Your VIP level lasts for the rest of this month and all of next month.



            Juhuu, esimest korda siis :)

            Comment

            • bounce
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 865

              #1281
              Re: *** Juuli offtopic ***

              vaatan, et sa nl10 mees, mitu kätt selleks umbes läheb, kui küsida tohib?

              Comment

              • blazkuh
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 400

                #1282
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Algselt postitas bounce
                vaatan, et sa nl10 mees, mitu kätt selleks umbes läheb, kui küsida tohib?
                Istusid jah mul kõrval täna ühes lauas, ütlesin isegi tere aga vastust ei tulnud :D
                45k kätt olen see kuu teinud, eks umbes nii palju lähebki vaja, 12-15 lauda lasen.

                Comment

                • bounce
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 865

                  #1283
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Algselt postitas blazkuh
                  Istusid jah mul kõrval täna ühes lauas, ütlesin isegi tere aga vastust ei tulnud :D
                  45k kätt olen see kuu teinud, eks umbes nii palju lähebki vaja, 12-15 lauda lasen.
                  sorry, ei jaksa jälgida chatti tihti, nägin küll sind ühes lauas minust vasakul jah :)

                  Comment

                  • tennoG
                    Julm Donk
                    • Mar 2009
                    • 26

                    #1284
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas leits
                    mm ta peaks ikka ammu minu teada olema SN .. imo ta oli ka SNE ja tõmmati SN peale?
                    ma arvan et ta pigem polnud ammu mänginud ja polnudki tal mingi staatust,
                    2+2 räägiti et ta tehti just challange jaoks SN

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #1285
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Algselt postitas tennoG
                      ma arvan et ta pigem polnud ammu mänginud ja polnudki tal mingi staatust,
                      2+2 räägiti et ta tehti just challange jaoks SN
                      seda juttu ei usu ma elu sees.
                      kui ta oma eelmise challenge lõpetas, siis kuskil oli üleval screenshot tema cashier'st. kus oli näha FPP hulk, bankroll ja tagant paistis ka SNE.
                      never-ever ei kadunud see tal ära juba. EDIT: hmh...tema blogis hetkel sellist screeni küll ei ole, aga olen kindel, et kuskil olen ma teda näinud SNE tärnidega

                      EDIT: tema 10k challenge blogis on üleval screenid tema cashierist....seal oli tal alguses 556k FPP'd ja lõpus 663k fpp...vaevalt et alla SN'i pool milli punkte kellegil arvel on :D

                      Comment

                      • virx747
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 751

                        #1286
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Niimoodi tulebki mängida HU-d?

                        Mõistan, et kui nullid tagant ära võtta, siis võib niimoodi mängida, aga kui vaadata seda, et 10k läheb siia sinna meie teenistuse taustal :D

                        Edit
                        Flopi call ???
                        Turni call ??

                        Comment

                        • krayzie
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 706

                          #1287
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          blindbattles vs regs

                          On Game $400.00 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 211541
                          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                          BB: $584.85
                          CO: $693.20
                          BTN: $487.40
                          Hero (SB): $406.70

                          Pre Flop: ($6.00) Hero is SB with Q A
                          CO raises to $14, BTN calls $14, Hero raises to $62, BB calls $58, CO raises to $693.20, 1 fold, Hero calls $344.70 all in, 1 fold

                          Flop: ($889.40) 6 8 2 (2 players - 1 is all in)

                          Turn: ($889.40) 8 (2 players - 1 is all in)

                          River: ($889.40) 4 (2 players - 1 is all in)

                          Final Pot: $889.40
                          CO shows 9 Q
                          Hero shows Q A
                          Hero wins $887.40
                          CO wins $286.50
                          (Rake: $-284.50)

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #1288
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            xx-goldencard17-xx, starsis nl25.
                            krt müstiline vend. FR laseb 23/19 3bet 3,3 ja teeb seda 24tabledes???

                            mismoodi see võimalik on ma ei suuda mõista...skill vist

                            EDIT: kellegil veel Stars laggib täna jubedalt?
                            Või minu net kalab

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #1289
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Mõeldakse ikka asju välja :o

                              Comment

                              • tennoG
                                Julm Donk
                                • Mar 2009
                                • 26

                                #1290
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Algselt postitas Tarmonator
                                seda juttu ei usu ma elu sees.
                                kui ta oma eelmise challenge lõpetas, siis kuskil oli üleval screenshot tema cashier'st. kus oli näha FPP hulk, bankroll ja tagant paistis ka SNE.
                                never-ever ei kadunud see tal ära juba. EDIT: hmh...tema blogis hetkel sellist screeni küll ei ole, aga olen kindel, et kuskil olen ma teda näinud SNE tärnidega

                                EDIT: tema 10k challenge blogis on üleval screenid tema cashierist....seal oli tal alguses 556k FPP'd ja lõpus 663k fpp...vaevalt et alla SN'i pool milli punkte kellegil arvel on :D

                                supernova jaoks on 663kfpp/3=221k vpp , mis ei ole veeranditki SNE,

                                Comment

                                Working...