*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #1156
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas leits
    ilmselt mängin .. kuid ei tea vb hakkan varem 22-23 ajal ... ja vaatan kuidas tunne on ... 5-10k vahele õritan midagi mängida ikka
    Teeb väikse sidebeti 25$ näol ka ja 7.5k tuleks vähemalt täis mängida? Annaks mulle veidi moti juurde :).

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #1157
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas -andres-
      Teeb väikse sidebeti 25$ näol ka ja 7.5k tuleks vähemalt täis mängida? Annaks mulle veidi moti juurde :).
      oukei .. im in

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #1158
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Kas keegi täna tallinnas olüpsi turnat mängima läheb ???? 220 buy in pluss 2 rebuyd .

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #1159
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas hoss23
          Kas keegi täna tallinnas olüpsi turnat mängima läheb ???? 220 buy in pluss 2 rebuyd .
          ei lähe täna.
          mis sa ikka seda turnat teed.
          pane see rull summer festifali ME satika alla parem

          Comment

          • Kloonike
            Grinder
            • Nov 2008
            • 898

            #1160
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas leho57
            üritan suitsetamist maha jätta. oi blin mis nälg tuli peale praegu...asfuanvfrzsdf

            ääää
            Ma jätsin maha see kuu...

            Tegelt 2 pakki olen teinud aga see on parem kui 27 pakki.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1161
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Algselt postitas Kloonike
              Ma jätsin maha see kuu...

              Tegelt 2 pakki olen teinud aga see on parem kui 27 pakki.
              aha enesepetjad .. "jätsin suitsetamise maha", tegelt 2 pakki olen teind .. lol ;D

              Comment

              • Kloonike
                Grinder
                • Nov 2008
                • 898

                #1162
                Re: *** Juuli offtopic ***

                2 pakki on lihtsalt väike setback. nikotiinisõltuvust enam pole, lihtsalt ei suutnud kiusatusele vastu panna. Õnneks meditsiinilistel põhjustel rohkem ei saa teha ka. Nende kahe paki suitsetamise järel läks vereringe kohe halvemaks. Kardan, et mul on buerger's disease. Ainus pääsetee on quit.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #1163
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Käsin golfi mängimas, jube hasarti ajab see mäng ikka :o

                  Comment

                  • amagan
                    Jube Noob
                    • Oct 2008
                    • 135

                    #1164
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas -andres-
                    Alustame kell 24.00-01.00 ja 7.5k kätt orienteeruvalt 9'ks hommikul. Parem winrate võidab ja võitjale sümboolne 1BI nl25's.
                    Kui nõus, siis quote ning jah sõna.
                    Võib ka kaasa lüüa või plaanite leitsiga omavahel mõõtu võtta?

                    Comment

                    • blazkuh
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 400

                      #1165
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Mul 2.6k kätt mängitud ja täpselt nullis, kaardijooksu pole absull ja paar korda allini läinud, 50/50 seis. Miski 5k teen täis vist, rohkem ei jõua. 4 Päevaga 20k kätt, enda kohta päris hea saavutus :D:D

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #1166
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        PokerStars No-Limit Hold'em, $110+$5 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        Hero (BB) (t1710)
                        SB (t1290)

                        Hero's M: 57.00

                        Preflop: Hero is BB with 4, J
                        SB calls t10, Hero checks

                        Flop: (t40) J, J, J (2 players)
                        Hero bets t40, SB raises to t1270 (All-In), Hero ? ?

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1167
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          fold

                          Comment

                          • leho57
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 664

                            #1168
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            fold raudselt. ei maksa riskida nii varakult.


                            a muidu keegi oskab öelda kaua absolutis NL25 mängides sign-up lahti tuleb? ma siin püüdsin mingit loogikat järgides arvutada ja sain, et ca 500 käe peale peaks 5$ tulema... suht ebaloogiline iseenesest ju. või ei?

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #1169
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              tal võib parem kicker olla

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1170
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                ilmselt ei viidsi seda 7.5k challange teha täna .. tra isu mängimiseks puudub ... kui mängu ajal tekib istu .. siis lasen edasi, a kui ei siis ei

                                Comment

                                Working...