*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #151
    Re: *** Juuli offtopic ***

    http://www.ftfoorum.ee/viewtopic.php?t=28769 kui kedagi huvitab, siis siin lingil on pokkerilaud müügiks.

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #152
      Re: *** Juuli offtopic ***

      siin sellekohta teema olemas juu:D

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #153
        Re: *** Juuli offtopic ***

        As you read this, the moon is moving away from us. Each year, the moon steals some of Earth's rotational energy, and uses it to propel itself about 1.6 inches (4 centimeters) higher in its orbit.

        Researchers say that when it formed about 4.6 billion years ago, the moon was about 14,000 miles (22,530 kilometers) from Earth. It's now more than 280,000 miles, or 450,000 kilometers away.

        Meanwhile, Earth's rotation rate is slowing down -- our days are getting longer and longer. Eventually, our planet's tidal bulges will be assembled along an imaginary line running through the centers of both Earth and the moon, and our planetary rotational change will pretty much cease. Earth's day will be a month long. When this happens, billions of years from now, the terrestrial month will be longer -- about 40 of our current days -- because during all this time the moon will continue moving away.
        Nii, et siis kunagi tulevikus meie järglased vb saavadki 30 tunniseid päevi nautida ;D

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #154
          Re: *** Juuli offtopic ***

          tra moodswingid hakkavad lampi tagasi tulema, 3 tunniga täielikust kopp ees august vahukoorese rõõmurullini

          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hU4eMj23Aa8[/youtube]

          ja tekkis selline mõte, et vb augustist Väike-Maarjasse tuletõrje/päästja kooli kandideerida. Hea aus amet oleks ja aastaga oleks paber näpus. Oleks vist suht huvitav ka. Aussis tahtsin Aviation Firefighteri programmiga liituda, aga ei olnud mingit kasu seal mitu korda rääkimas käimisest, sest kodakondsust oli vaja.
          Peab mõtlema. Muid plaane ka

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #155
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Absolute Poker, $0.10/0.25 Hold'em Cash Games, 6 Players
            Hand Converter by Pokerhand.org

            Board:
            ANTNXX (UTG): $40.45
            MRVILLA (UTG+1): $22.93
            JEFF1000111 (CO): $24.96
            DUIJF (Button): $18.53
            CENTSAMIL (SB): $.78
            X_RAY_GRAY (BB): $7.90

            Dealt to ANTNXX 5 T

            Pre-flop:
            (1 folds), MRVILLA calls $.25, (1 folds), DUIJF raises to $1.25, (2 folds), MRVILLA raises to $22.93 and is all-in, DUIJF all-in $17.28, MRVILLA returns $4.40

            Flop: ($37.41) J 2 5 (2 Players)

            Turn: ($37.41) 8 (2 Players)

            River: ($37.41) Q (2 Players)

            Results:
            MRVILLA Showed A A
            DUIJF Showed T 9
            DUIJF wins $35.55


            MIDA???????????????????????????????????????


            Täpsustuseks kõigile, et mina ei mänginud seda kätt aga ikkagi sellinne biit. :D

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #156
              Re: *** Juuli offtopic ***

              mismõttes ?


              Riverisse rida kuid calli ei õigusa miski. ;D

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #157
                Re: *** Juuli offtopic ***

                kardab vist et rigged :-\

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #158
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Algselt postitas antnx


                  MIDA???????????????????????????????????????


                  Täpsustuseks kõigile, et mina ei mänginud seda kätt aga ikkagi sellinne biit. :D
                  ;D ;D ;D

                  nägin ka ükskord kuidas üks tüüp lendas turnalt AK vs 67s välja..
                  unreal

                  Comment

                  • blazkuh
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2009
                    • 400

                    #159
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas variatsioon
                    ;D ;D ;D

                    nägin ka ükskord kuidas üks tüüp lendas turnalt AK vs 67s välja..
                    unreal
                    irw

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #160
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      read

                      PokerStars No-Limit Hold'em, $110+$5 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      Hero (SB) (t1550)
                      Button (t1450)

                      Hero's M: 51.67

                      Preflop: Hero is SB with 4, A
                      Button bets t60, Hero calls t40

                      Flop: (t120) 4, 2, 5 (2 players)
                      Hero checks, Button checks

                      Turn: (t120) 6 (2 players)
                      Hero checks, Button bets t40, Hero calls t40

                      River: (t200) Q (2 players)
                      Hero checks, Button bets t140, Hero calls t140

                      Total pot: t480

                      Results:
                      Button had 4, 9 (one pair, fours).
                      Hero had 4, A (one pair, fours).
                      Outcome: Hero won t480

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #161
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Algselt postitas jrgn hell
                        tra moodswingid hakkavad lampi tagasi tulema, 3 tunniga täielikust kopp ees august vahukoorese rõõmurullini

                        ja tekkis selline mõte, et vb augustist Väike-Maarjasse tuletõrje/päästja kooli kandideerida. Hea aus amet oleks ja aastaga oleks paber näpus. Oleks vist suht huvitav ka. Aussis tahtsin Aviation Firefighteri programmiga liituda, aga ei olnud mingit kasu seal mitu korda rääkimas käimisest, sest kodakondsust oli vaja.
                        Peab mõtlema. Muid plaane ka
                        tuletõrjujana saad suurema osa ajast istuda depoos ja online pokkeris grindida:-D

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #162
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          teen 6-max turnasid. 5h möödas ja 5$-ses mille regasin üldse seetõttu et hakkas samal ajal kui 6max deep stäkk turna olen CHIPLIIDER ja deep stäkis olen 40bb stäkiga shortstäkk kui 18 alles miski 250st.

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #163
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            ei joppand, aga tulemus seegi.

                            lisaks 250 mängijaga deep stäkk 6maxis 10. koht

                            Comment

                            • Tuul
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 989

                              #164
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              ei joppand jah, ainult teine ja kümnes koht

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #165
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                wuhuu, lõpux sai eile olympicu esimene turniir kinni pandud :P
                                roi% on turnadel hea :D
                                oleks hetkel reede, paneks hetkel tuimalt lahjat ja kanget edasi :P

                                Comment

                                Working...