Sõimunurk

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #1

    Sõimunurk

    Tra, uroodid.
    Mis teil viga on? MIks te peate sellised munnid olema?
    Tõsiselt kuuma saanud debiilikud!
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #2
    Re: Sõimunurk

    vastu!

    Comment

    • mcbethk
      Bännitud
      • Oct 2008
      • 687

      #3
      Re: Sõimunurk

      FU svenza! :D Kes peale minu veel siin ilmas kelbaga on??

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #4
        Re: Sõimunurk

        Mina arvan , et Tallinna Kalev ja Portugali meeskond võiksid sügavale perse sõita!

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #5
          Re: Sõimunurk

          Algselt postitas Svenza
          Mina arvan , et Tallinna Kalev ja Portugali meeskond võiksid sügavale perse sõita!
          lol Svenza 2ra kogu poste, parem kirjuta üks A4 post ja pane kirja kõik keda sa perse tahad saata vaevalt need ainukesed on:D

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #6
            Re: Sõimunurk

            Algselt postitas Svenza
            Mina arvan , et Tallinna Kalev ja Portugali meeskond võiksid sügavale perse sõita!
            trammi või trolliga?

            Comment

            • leho57
              Grinder
              • Nov 2008
              • 664

              #7
              Re: Sõimunurk

              aa et siin võib nagu lihtsalt kedagi konkreetset p*tsi saata?
              /mitte, et mul põhjust oleks

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #8
                Re: Sõimunurk

                neadertaallaste nurk?

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #9
                  Re: Sõimunurk

                  http://foorum.pokkeriprod.com/index....topicseen.html

                  Comment

                  • Svenza
                    Svetlana aka Buldooser
                    • Oct 2008
                    • 3591

                    #10
                    Re: Sõimunurk

                    EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEIIIIIIIIIIIIIIII !
                    Kesse teeb...
                    Too on bad beadi nurgake ja šõkõtõmm nurgake ja lihtsalt kurtmiseks. Siia tuled ikka konkreetselt viha välja valama ja peenetesse kohtadesse saatma.

                    Comment

                    • Uniquest
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 615

                      #11
                      Re: Sõimunurk

                      TRA kes see kaalujälgijate teema kinni pani?!!!!!
                      Ainult paarteist minutit sai lahti olla, ma oleks sinna vastata tahtnud! ;D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: Sõimunurk

                        http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,458.0.html

                        Comment

                        Working...