NAISTEKAS "Mu mees on arvutimängusõltlane" SKy plussis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #1

    NAISTEKAS "Mu mees on arvutimängusõltlane" SKy plussis

    teemaks siis nii arvutimängud kui interneti pokker
    kelle naine kirjutas naistekasse at 16.45-16.50 ??
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #2
    Re: NAISTEKAS "Mu mees on arvutimängusõltlane" SKy plussis

    täna on hea teema jah:D
    eriti ajab naerma see, et Kertu midagi arvutitest ei jaga:D

    Comment

    • Mandre
      Jube Noob
      • Mar 2009
      • 196

      #3
      Re: NAISTEKAS "Mu mees on arvutimängusõltlane" SKy plussis

      Keegi on karmi käpa all ;D

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #4
        Re: NAISTEKAS "Mu mees on arvutimängusõltlane" SKy plussis

        pigem kelles oli just jutt??:D
        p2evas 4-5h mängu ja kuus 100k:D

        Comment

        • MIKE_K6o
          FPP Pro
          • Jan 2009
          • 221

          #5
          Re: NAISTEKAS "Mu mees on arvutimängusõltlane" SKy plussis

          Algselt postitas K2snakas
          pigem kelles oli just jutt??:D
          p2evas 4-5h mängu ja kuus 100k:D
          ranka on salaja naise võtnud :o

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: NAISTEKAS "Mu mees on arvutimängusõltlane" SKy plussis

            Algselt postitas K2snakas
            pigem kelles oli just jutt??:D
            p2evas 4-5h mängu ja kuus 100k:D
            Vanapeer obv.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #7
              Re: NAISTEKAS "Mu mees on arvutimängusõltlane" SKy plussis

              Arhiiv on siin: http://skyplus.fm/new/?cmd=listen&laction=main# Valige 20. juuni naistekas.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #8
                Re: NAISTEKAS "Mu mees on arvutimängusõltlane" SKy plussis

                Algselt postitas taipupole
                Arhiiv on siin: http://skyplus.fm/new/?cmd=listen&laction=main# Valige 20. juuni naistekas.
                kuulan just hetkel, päris pull teema ;D ;D
                osadest naistest hakkab kahju lausa 8)

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #9
                  Re: NAISTEKAS "Mu mees on arvutimängusõltlane" SKy plussis

                  Mul on sellest Kertust kahju.. päris loll eit tundub olevat:-/ (p.s. ma ei mõtle seda, et ta arvutitest midagi ei tea)

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #10
                    Re: NAISTEKAS "Mu mees on arvutimängusõltlane" SKy plussis

                    Algselt postitas Rage
                    Mul on sellest Kertust kahju.. päris loll eit tundub olevat:-/ (p.s. ma ei mõtle seda, et ta arvutitest midagi ei tea)
                    milline see oli? mul 53 min kuulatud.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #11
                      Re: NAISTEKAS "Mu mees on arvutimängusõltlane" SKy plussis

                      Algselt postitas andu_andu
                      milline see oli? mul 53 min kuulatud.
                      saatejuht:-)

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #12
                        Re: NAISTEKAS "Mu mees on arvutimängusõltlane" SKy plussis

                        Algselt postitas Rage
                        saatejuht:-)
                        hahahha, just kuulsin isegi. Täits loll ikka :D

                        edit: pokker on ikka suht in teema :)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: NAISTEKAS "Mu mees on arvutimängusõltlane" SKy plussis

                          Algselt postitas Rage
                          Mul on sellest Kertust kahju.. päris loll eit tundub olevat:-/ (p.s. ma ei mõtle seda, et ta arvutitest midagi ei tea)
                          Mis ta siis nii väga valesti tegi? See, et ta ei tea mõisteid GTA või ei oska ette lugeta IT nohkarite kirju? Poole kõrvaga kuulasin seda juttu mängu kõrvale ja minu arvates rääkis vägagi viisakat juttu, eriti pokkeri kohta.

                          Samuti soovitas ju kirja saata talle, see kes teenib turkadega 100k eeke kuus. Tehke ära.

                          Comment

                          • Booyaka
                            FPP Pro
                            • Dec 2008
                            • 249

                            #14
                            Re: NAISTEKAS "Mu mees on arvutimängusõltlane" SKy plussis

                            see wifi nali oli päris kuldne

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #15
                              Re: NAISTEKAS "Mu mees on arvutimängusõltlane" SKy plussis

                              Wow kui dibiilne jutt :(

                              Comment

                              Working...