Network Disconnections

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kris
    Grinder
    • Mar 2009
    • 860

    #1

    Network Disconnections

    Palju te olete raha kaodanud kuna nett paneb pange? Või on suurem elektrikatkestus? Mul läks just nett ära ja sng sett jooksis putsiauku... vähe tilti ajab.. lohutage mind oma lugudega
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #2
    Re: DC

    lohutust otsi pudelist ;D

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #3
      Re: DC

      Ma alguses arvasin, et teema on deucescrackedist

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #4
        Re: DC

        kaks laksu on olnud
        ükskord oli 4 suday milli satikat ees ja 11$ buy inniga kui elion minu eest ära põgenes ja rahakoti ära viis

        teine kord oli selline laks kus mul tundus et pokerstars pani näkku ja korraks kadus nett ära siis oli 8 18-man sit and go final tablet ees siis siunasin starsi suporti ja sain kaotatud buy innid tagasi

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #5
          Re: Network Disconnections

          Muutsin teema pealkirja natuke arusaadavamaks, sest mõtlesin isegi, et tegu DeucesCracked uue teemaga :).

          Endal seoses KÕU ühendusega on paraku selliseid asju mitmeid kordi ette tulnud, katkestused ei ole pikaajalised, kuid cashi mängides on nii mõnedki $$$ maha visatud.

          Comment

          • mcbethk
            Bännitud
            • Oct 2008
            • 687

            #6
            Re: Network Disconnections

            Algselt postitas fishh
            Mul on mingi jagatud majanett. Kella 18-24 on suht võimatu mängida, sest kõik kasutavad. Üks päev katkes mingi 10 korda nii ära, et käed mucki läksid. Turniire julgen ainult öösel mängida, sest siis pole katkestust karta. Kuigi teisipäeval öösel netti just ei olnud ja siis istusin niisama üleval, sest öösel harjunud mängima ja und pole.

            Iga päev on nii, et mingil hetkel on 5 sekundit lag ja vahest läheb pikemaks ja käed mucki.

            Kunagi pean ikka mingi teise ühenduse sebima ;D
            Ma läheks küll vist iga sess tilti :D :D

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #7
              Re: Network Disconnections

              Algselt postitas fishh
              Mul on mingi jagatud majanett. Kella 18-24 on suht võimatu mängida, sest kõik kasutavad. Üks päev katkes mingi 10 korda nii ära, et käed mucki läksid. Turniire julgen ainult öösel mängida, sest siis pole katkestust karta. Kuigi teisipäeval öösel netti just ei olnud ja siis istusin niisama üleval, sest öösel harjunud mängima ja und pole.

              Iga päev on nii, et mingil hetkel on 5 sekundit lag ja vahest läheb pikemaks ja käed mucki.

              Kunagi pean ikka mingi teise ühenduse sebima ;D
              tervislikel huvidel, soovitaks seda kiriemas korras teha.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #8
                Re: Network Disconnections

                Ah käige ******. Just nüüd kadus üle mitmete kuude pikkust korralikku ühendust internet ära, ja just täpselt siis kui mul oli esimene 115 HUSNG käimas ja 5:1 chiplead. Imelik on see, et kui tagasi tuli peale mitut ruuteri restarti u. 10 min hiljem oli mul 1k chippe alles :o, a ikka sain TT vs A7 kaotuse.

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #9
                  Re: Network Disconnections

                  Algselt postitas andu_andu
                  tervislikel huvidel, soovitaks seda kiriemas korras teha.
                  unreal kui hästi ma ikka ütlesin !! Nüüd tean omast käest, kuidas see ajusi nu***ib, tra see peab mingi Murphy seadus olema või midagi.

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #10
                    Re: Network Disconnections

                    Veel vägevam on mängida koos karja ahvidega. Kui Aussies korteris netti polnud ja läpparis ei viitsinud nagunii mängida, siis käisin netipunktis 2tabeldamas. Tra siis neid värdjaid aborigeene oli terve ruum täis ja üks lõugas valjemini kui eelmine. Siis na dolid kõik kuradi hullud gängstad ka ja räppisid 50-centi kaasa kõva häälega. Ja tra käratamine ka ei aita, sest hetkeline imestus, et mida sina valge v**djas piikud läheb üleüldiseks suminaks tagasi ja õbluke nais-admin laua taga ka ei suuda selliseid elajaid ohjeldada. Ja tüli nendega polnud ka mõtet kiskuda. Üks töökaaslane läks ühega kaklema, lõi nokki ja sai siis seljatagant kiviga pähe ja hiljem pealtnägijad ütlesid, et abod kogunesid ümber talle, ja kes oksa, kes kivi, kes jalaga tagusid teda seal.

                    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bEFuzmDF0Zo&feature=fvw[/youtube]


                    Pole absoluutselt rassist, aga neid värdjaid ma ei kannata

                    Netiga on üldiselt hästi ja see ei jumpsi. Pool aastat tagasi tegi elion mingeid töid siin rajoonis ja siis oli pidevalt kadunud, aga nüüd vinks-vonks

                    und ei ole. 4h voodis katuseaknast vaatsin välja, ei saa magama jääda

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #11
                      Re: Network Disconnections

                      Fuck just tuli sekundiline voolu katkestus ja arvutile sellest piisas, et restart teha, krt millal ma ükskord lähen upsi järgi >:(

                      Comment

                      • Marek K.
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1477

                        #12
                        Re: Network Disconnections

                        pead netiruuterile ka upsi sebima, siis nett ei katke.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #13
                          Re: Network Disconnections

                          Algselt postitas rankapoeg
                          pead netiruuterile ka upsi sebima, siis nett ei katke.
                          Jep mul ongi selline süsteem tegelt, aga pole upsi, mul elektri kilbist läheb upsi värk läbi, kuidagi nii ehitatud.

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #14
                            Re: Network Disconnections

                            Algselt postitas TIGRANO
                            Fuck just tuli sekundiline voolu katkestus ja arvutile sellest piisas, et restart teha, krt millal ma ükskord lähen upsi järgi >:(
                            hea mõte, ma homme toon tallinnast selle jublaka ära ja paigaldan ka selle ruuterile.

                            Comment

                            Working...