Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1

    Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika [NB! YOUTUBE linkides kasutada SPOILER koodi!]

    ehk siis võiks olla topic kuhu võiks panna juutuubi linke või mp3 linke vms iganes formaadis muusikat mis meeldib meile?

    muidu ise ma kuuland dnb'd progressive house, minimal technot, psychedelicut natukene hardstylet ka, aga eile avastasin russion donk stiili:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    muidu minu meele järgi muusikat saab kuulata mu jutuubi playlistist:
    Last edited by Tarmonator; 18.02.10, 20:14.
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #2
    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika

    Mingit Youtuubi videosid pole kunagi elus vaadanud ega kuulanud. Di.fm Vocal trance raadio või mõni Eesti raadio taustaks. Ühtegi mp3 ka peale sõprade bandide omade pole arvutis 2a olnud.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #3
      Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika

      Meil pmst mingi selline teema oli juba kuskil 3 lehekülge vist

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #4
        Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        ei saanud flashi paigutamisega siia hakkama >:(
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by Tarmonator; 18.02.10, 20:16.

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #5
          Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika

          oma youtbe playlistid võiks küll siia letti panna.
          vahest ei viitsi ise ükshaaval neid lugusid seal otsida kuulamiseks...siis hea võtta

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #6
            Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Mulle on see lugu räigelt meeldima hakanud, David Lettermanis nägin Teda seda lugu laulmas, oi blää, kui Ta seda HALO kohta laulis südamest, külmavärinad tulevad peale!
            Last edited by Tarmonator; 18.02.10, 20:17.

            Comment

            • Davy
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1341

              #7
              Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika

              Algselt postitas Rage
              ehk siis võiks olla topic kuhu võiks panna juutuubi linke või mp3 linke vms iganes formaadis muusikat mis meeldib meile?

              muidu ise ma kuuland dnb'd progressive house, minimal technot, psychedelicut natukene hardstylet ka, aga eile avastasin russion donk stiili:
              ´Vene keelsest muusikast kuulan mina ainult neid.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              ja loomulikult
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by Tarmonator; 18.02.10, 20:19.

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #8
                Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika

                minu lemmiklugu

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by Tarmonator; 18.02.10, 20:20.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  vana kohapeal teeb eri helidest ja loopimisega põhja. Viimasel ajal see ketrab.
                  Last edited by Tarmonator; 18.02.10, 20:22.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • LuuK
                    Vana Tegija
                    • Dec 2008
                    • 1138

                    #10
                    Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika

                    ei näe

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #11
                      Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika

                      Tegin korda.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #12
                        Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika

                        vene muusikast see on hea : laul + video.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by Tarmonator; 18.02.10, 20:22.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #13
                          Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika

                          Algselt postitas andu_andu
                          vene muusikast see on hea : laul + video.

                          Vau, kus ma elanud olen :o

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #14
                            Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika

                            Algselt postitas Pahvak
                            http://www.youtube.com/v/WhBoR_tgXCI&hl=en&fs=1&

                            Vana kohapeal teeb eri helidest ja loopimisega põhja. Viimasel ajal see ketrab.
                            Ülihea asi.

                            Comment

                            • leho57
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 664

                              #15
                              Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika

                              Algselt postitas BuildUp
                              Ülihea asi.
                              ma selline karvase muusika mees rohkem aga no see on tõesti hea!

                              Comment

                              Working...