Re: Minu ja Sinu ja Meie lemmikmuusika
Jep, väga hea kontsert oli. Mulle nad ka üldiselt meeldivad (va viimane plaat) ja Heima mitmekordne vaatamine on Islandi järgi igatsema pannud. Milline loodus! :)
Algselt postitas teerajaja
Comment