Kas lähed hääletama?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #76
    Re: Kas lähed hääletama?

    Mul on nendest keskerakonna kohtadest täpselt nii poohui, nagu mul on Siiri Oviirist, kes sinna neli aastat tagasi sai.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #77
      Re: Kas lähed hääletama?

      Keskerakond vist juba täna mingeid seadusi vastu võtnud, coool ;D

      Comment

      • Aristotep
        Grinder
        • Oct 2008
        • 605

        #78
        Re: Kas lähed hääletama?

        Keskerakond ei võta midagi üksi vastu.

        Praegu on Eestis üldse põnev aeg. Vähemusvalitsusest võidab ainult valija imo, sest valitsus ei saa oma suva järgi igat eelnõu läbi suruda.

        Comment

        Working...