Vahepeal lisandunud ka mõned toidud - ahjulõhe, kana-sinihallitusjuustu pasta ning kartulid hakklihaga.
see kuu on tulekus omlett ning taipärane supp ning midagi veel
see mardi omlett tundub mõnus. Homme hommikul proovin ära. Lõpetuseks ka täiesti tasuta vestlusteema söögi ajaks: kas võitleksid pigem 1 hobuse suuruse pardiga või 10 pardi suuruse hobusega?arutan oma kolme plika ja naisega selle üle :)
see mardi omlett tundub mõnus. Homme hommikul proovin ära. Lõpetuseks ka täiesti tasuta vestlusteema söögi ajaks: kas võitleksid pigem 1 hobuse suuruse pardiga või 10 pardi suuruse hobusega?arutan oma kolme plika ja naisega selle üle :)
Soovitan! Väga põnevalt ja põhjalikult tehtud dok suhkru üle tarbimisest ja sellest kuidas tegelt suhkru ja junk foodi firmad inimesi päris kiires tempos tapavad.
Kaks kuud möödas - http://mehetoit.blogspot.com/
Täidetud šampinjonid, ahjukartul sealihaga, tuline kanawok, kõrvitsasupp, lihtme omlett ning kanatortilla.
Enjoy!
"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment