Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #2311
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    sa ju peenike poiss, ofc saad kõhu täis
    See kõlas küll nüüd flirdina.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #2312
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas camu Vaata postitust
      Kes tartus veel hästi ja odavalt süüa tahab, siis võib soovitada Estpaki sööklat ka. Käisin seal suvel umbes 3 nädala jooksul pea iga päev ning ei pidanud kordagi pettuma. Päevapraad oli vist 2.90, aga see korralikult suur ja mehine, niiet üldjuhul saab sellest kõhu kenati täis, isegi siis kui suurema isuga oled. Suure näljaga käisin, siis võitsin kas supi või magustoidu ka lisaks, aga iga kord kui seda tegin, siis hiljem kahetsesin, sest sõin sellisel juhul kogu aeg üle.
      Kui keskpäeval minna, kui töölisi ka palju, siis võib juhtuda, et järjekord ning toitu peab mingi 15 minti ootama, aga üldiselt käis kõik kiirelt.
      Selle koha nimi on tegelikult Rebase söögitare vms, mis asub Espaki hoones.
      Olen seal ise ka käinud ~5x ja ei ole pidanud kordagi pettuma söögis, tõesti kodused ja maitsvad toidud. Buffee valikust saad ammutada taldrikule niipalju kui süda lustib ja köögist tulnud praed/supid ka vägagi mehised. Suureks plussis ka toitude odav hind.

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #2313
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        My bad nime osas.

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #2314
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Muidu kõige odavam on Tartus kesklinnas Maakohtu kohvikus. Päevapraad 2 eurot, päevasupp 1 euro. Obv ei pakuta alati snitsli tüüpi asju, kuid kõhu saab alati täis.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #2315
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            TTÜ sööklad (Y). Kui Mustamäel elaksin käiksin tihedamini seal söömas. 2-3€ saab normaalse söökla toidu ja kõhu täis ka.

            Comment

            • jasssass
              Vana Tegija
              • Sep 2010
              • 1200

              #2316
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Kuidas saab süüa Selveri kuumast letist makarone hakklihaga või praekartuleid viineriga? Mismoodi sellist rõvedust isegi müüa võib.

              Comment

              • Gang Starr
                FPP Pro
                • Sep 2012
                • 231

                #2317
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                Kuidas saab süüa Selveri kuumast letist makarone hakklihaga või praekartuleid viineriga? Mismoodi sellist rõvedust isegi müüa võib.
                lol, sul pole vist kõht kunagi korralikult tühi olnud..ilma valikuvõimalusteta.

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #2318
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                  Kuidas saab süüa Selveri kuumast letist makarone hakklihaga või praekartuleid viineriga? Mismoodi sellist rõvedust isegi müüa võib.
                  Selveri kuumaleti kohta ei oska nii väga kommenteerida, aga Konsumi oma on küll solid imo (pole tegelt paar aastat sealt vist midagi ostnud, aga gümnaasiumi ajal sai päris tihti käidud). kartulid juustu ja peekoniga ja mulgikapsas oli teemas.

                  Comment

                  • kallekusta
                    Grinder
                    • May 2012
                    • 603

                    #2319
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Kogemata sattusin Tartus vanas E kaubamajas (praegu mingi sisustuskaubamaja) teisel korrusel olevasse E cafeesse lõunale. Väga korralikud ja maitsvad toidud normaalse hinna eest. Tõsiselt hea hernesupp oli 1,3 euri ja taldriku suurus oli sama suur kui mõne teise söögikoha supipott ja praadide hinnad ka seal tiirlevad 2,5 euri ümber. Praed ka oma hinda väärt. Koht ise ka ilus ja puhas ning mugavad toolid.

                    Comment

                    • mikk2468
                      Vana Tegija
                      • Nov 2009
                      • 1039

                      #2320
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      TTÜ sööklad (Y). Kui Mustamäel elaksin käiksin tihedamini seal söömas. 2-3€ saab normaalse söökla toidu ja kõhu täis ka.
                      Mitte peahoone oma imo, seal vahepeal ikka päris kohutavad söögid. Raamatukogu oma on täielik nuts, mitte ühtegi korda pole sealt kehva sööki saanud.

                      Comment

                      • jasssass
                        Vana Tegija
                        • Sep 2010
                        • 1200

                        #2321
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
                        lol, sul pole vist kõht kunagi korralikult tühi olnud..ilma valikuvõimalusteta.

                        On ikka, sellest kuumast letist lihtsalt jube villand ja mõned hõrgutised lihtsalt ei kõlba, 10 aasta jooksul võiks korra menüüd ka muuta. Tartu Kaubamaja soe lett suht hea ja toidud ka pidevas muutumises, hinnad ka :D

                        Kui raha ikka ei ole siis pigem käär leiba, kõht vett täis ja magama, mingit sitta pole mõtet sisse ajada vägisi.

                        Comment

                        • oohoh
                          Grinder
                          • Oct 2009
                          • 547

                          #2322
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Raamatukogu & X on head jah, portsud võiks ainult vähe suuremad olla

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #2323
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                            Mitte peahoone oma imo, seal vahepeal ikka päris kohutavad söögid. Raamatukogu oma on täielik nuts, mitte ühtegi korda pole sealt kehva sööki saanud.
                            Seda küll. Peahoones käin ka üliharva. Raamatukogu ja majandusmaja (X korpus) kõige paremad.

                            Algselt postitas oohoh Vaata postitust
                            Raamatukogu & X on head jah, portsud võiks ainult vähe suuremad olla
                            Tuleb kaks kääru leiba võtta ja on okei .

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #2324
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              selku valmistoidud - salatid ja muu läga ei kõlba ju samuti kuhugi, kuumast rääkimata. kaupsi soe toit on ok, stocki oma reeglina väga solid + salatid maitsvad, näha et värsked ning keegi saab aru kuidas salateid teha, vb tiba kallim. aga mitte et siit jäi muna üle, siit tatart ja kurki ja viinereid, tükeldame kõik ära ja koort peale ja kiles, lihtsalt rõve.

                              Comment

                              • Ints
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1216

                                #2325
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                                Selveri kuumaleti kohta ei oska nii väga kommenteerida, aga Konsumi oma on küll solid imo (pole tegelt paar aastat sealt vist midagi ostnud, aga gümnaasiumi ajal sai päris tihti käidud). kartulid juustu ja peekoniga ja mulgikapsas oli teemas.
                                Tervislikkus on sealt küll valgusaastate kaugusel

                                Comment

                                Working...