Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2296
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Leits sai Maximast eilse kuupäevaga seljankse 50% off, seega tema pool Annelinnas ports praegu €1 ja suurest potist jätkub paariks päevaks vast.

    Comment

    • Mr_Kenny
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1357

      #2297
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Proovisin tellida Ülejõe kohvikust aga lasti 2x üle mind täna lol..

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #2298
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Kuidas see ülelaskmine toidu tellimisel käib?

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #2299
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Tuleb helistada näiteks pizzakoju.ee tellida süüa ja tehtud. Aga pakun et tema tellimused unustati ära kaks korda.

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #2300
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            jutt käib tartust

            Comment

            • Mr_Kenny
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1357

              #2301
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
              Tuleb helistada näiteks pizzakoju.ee tellida süüa ja tehtud. Aga pakun et tema tellimused unustati ära kaks korda.
              Yeah.. Helistasin ka 2x, teine kord pandi poole kõne pealt ära lihtsalt. Whatever, fuck it.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #2302
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Järelikult oli mingi suurem koormatäis raha tulnud, mida oli vaja pesta, et sind pikalt saadeti .

                Comment

                • Pythagoras
                  Grinder
                  • Apr 2012
                  • 589

                  #2303
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  toit sai otsa, eile olid massiivsed tellimused

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #2304
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                    Yeah.. Helistasin ka 2x, teine kord pandi poole kõne pealt ära lihtsalt. Whatever, fuck it.
                    siin on tegu klassikalise prioriteetide seadmisega.
                    sina kui väike könn tahtsin endale hernesuppi ja kiluvõileiba tellida(2€ total). teise liini otsas oli leits, kes võttis 3 praadi, kõiki tüüpi pannkoogid ja 4 õlle(total 18€), sest see oli nii odav.
                    kuna teenindajal on ainult 2 kätt, siis sinu toru peabki argile lendama.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #2305
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Obv, eile said nad siin ju lisareklaami.

                      Comment

                      • Mr_Kenny
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1357

                        #2306
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                        siin on tegu klassikalise prioriteetide seadmisega.
                        sina kui väike könn tahtsin endale hernesuppi ja kiluvõileiba tellida(2€ total). teise liini otsas oli leits, kes võttis 3 praadi, kõiki tüüpi pannkoogid ja 4 õlle(total 18€), sest see oli nii odav.
                        kuna teenindajal on ainult 2 kätt, siis sinu toru peabki argile lendama.
                        :D Tglt tellisin 2 praadi ja veel stuffi. Homme uue hooga.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #2307
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          käisin ka täna siis sealt kohvikust läbi. 2.70 (+0.13 karp. võtsin toidu kaasa) ja sain suure šnitsli, korralikult keedukartuleid, kastme ja kaks erinevat salatit. sellise hinna ees ikka suht nuts.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #2308
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            ps kui neilt netist tellida siis tuleb vist enne 12 ära teha, sest muidu ei vaadata neti tellimusi vms .. mingi teema oli :D

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #2309
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Kes tartus veel hästi ja odavalt süüa tahab, siis võib soovitada Estpaki sööklat ka. Käisin seal suvel umbes 3 nädala jooksul pea iga päev ning ei pidanud kordagi pettuma. Päevapraad oli vist 2.90, aga see korralikult suur ja mehine, niiet üldjuhul saab sellest kõhu kenati täis, isegi siis kui suurema isuga oled. Suure näljaga käisin, siis võitsin kas supi või magustoidu ka lisaks, aga iga kord kui seda tegin, siis hiljem kahetsesin, sest sõin sellisel juhul kogu aeg üle.
                              Kui keskpäeval minna, kui töölisi ka palju, siis võib juhtuda, et järjekord ning toitu peab mingi 15 minti ootama, aga üldiselt käis kõik kiirelt.

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #2310
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                sa ju peenike poiss, ofc saad kõhu täis

                                Comment

                                Working...