Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #2161
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Ararat Grill Rakveres. Suur seasaslõki praad 6.40€ Sellest saab kõhu ikka korralikult täis, see taldrik on päris suur. Täna olid isegi väiksed lihatükid :D
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Üldiselt ma ei saa endale väljas söömis lubada aga paar korda olen Rakvere Kebabist ikka kebabi eine võtnud. Odavam on see kindlasti ja sinu pildi põhjal on seal ka rohkem liha

    Muidu Tallinnas Nõmmel (Pärnu mnt.) müüdi vanasti krdi head kebabi.

    Comment

    • Kloonike
      Grinder
      • Nov 2008
      • 898

      #2162
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas harryahven Vaata postitust
      for real sööte praade friikatega? ise valin alati mingi muu kardula, kui pole just burkiputka või 11 aastane
      Maitse asi, mis friikatel viga? Minu arust tavalised keedetud kartulid üsna maitsetud. Pigem ahjukartul või nt Lost Continentist juustukartul. On veel mingi fooliumis küpsetatud kartuli teema, kuid seda ebamugav süüa.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #2163
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Ma koguaeg võtan friikatega, vahel harva muu kartuliga. Dunno lihtsalt maitseb rohkem.
        Sämmis on mingid eriti head friikad ka veel, mitte nagu tavaliselt kuskil burksiputkas.

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #2164
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          ei ole midagi viga, vahel maru hää, aga korralik praad võtta, siis ikka tervislikum muu variant ju. friikad peaks ikka burksi kõrvale käima. ei räägigi just keedukartulist, kõiksugu ahju/prae/ürdi/küüslaugu ju olemas.

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #2165
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas harryahven Vaata postitust
            ei ole midagi viga, vahel maru hää, aga korralik praad võtta, siis ikka tervislikum muu variant ju. friikad peaks ikka burksi kõrvale käima. ei räägigi just keedukartulist, kõiksugu ahju/prae/ürdi/küüslaugu ju olemas.
            Ma söön tööl sööklas/kodus kuni 10 korda nädalas keedukartuliga, kopp ees asualtöeldes. Seega väljas süües võtan alati friikatega.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #2166
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Mulle maitsevad ka enamustes kohtades ürdi/küüslaugukartulid + Tartu Kaubamaja Dedi kohvikus on ülihead praekartulid, seal võtan alati noid :D Friikaid ka vahel, aga harvemini :P Keedukartul liiga standard imo ja maitsetu, sobib ainult jõuluprae juurde koos sealiha, hapukapsa, verivorsti ja sooja kastmega.. Ning kodustes toitudes ka, väljas küll ei võtaks keedukartuliga praadi.. Ja üldiselt igalpool pakutud ahjukartul ka ei istu väga.. kuidagi kõva koorik on mõnes kohas ja mustaks lastud ja sisu on selline sodine.. Kodus teha siis on normaalsed.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #2167
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                enamus nn ahjukartuleid on fritüüris tehtud ja suht bs

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #2168
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Noja vbla jah, olen alati sattunud selliste ahjukartulite otsa millel oleks nagu mingi kummine ülikond ümber ja siis sees on selline sodine kartul.. :D Pole eriti meeldiv :D Üldiselt frii/ürdi/kauboi/küüslaugu/praekartulid ftw!

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #2169
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                    nahui sa siis 18€ selle eest maksid
                    SEST NAHHUI SEE MAKSIS KÕIGEST 3 BIG BLINDI!!!!!!!!!!!!!!!

                    Comment

                    • basiilik
                      Julm Donk
                      • Nov 2010
                      • 38

                      #2170
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Kõige julmemad praeg on minu arust Kaspi restoranis, odavad hinnad kah.
                      Saslõkki portsjon ikka mega suur ja maksab ka vähe mingi alla 5 euri natsa.
                      Eks see mingi tsurkade rahapesu koht ole aga toit on hea.

                      Comment

                      • suitsutihane
                        FPP Pro
                        • Dec 2010
                        • 286

                        #2171
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Praadide vahele üks huvitav tabel, ei propageeri midagi ise, aga...
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • widescreen
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 579

                          #2172
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Kirjutasin siin eelmisel lehel, et ei saanud viimati seal Tartu maantee ääres Põhjaka mõisas kõhtu täis, käisin täna uuesti ja sai ikka väga täis :). Aga võtsin 3 asja ka, aint põhiroast poleks vast saanud. Üldiselt seal peaks igapäev erinev menüü olema.
                          Võtsin eelroaks roostbiifi mingi kastme ja salatiga(5.50€) ja see oli super. Põhiroaks metssealiha kapsarullis hapukoore ja tomati kastmes (10€) ja magustoiduks napoleoni koogi (3€) mis oli ikka suht suur tükk.
                          Kõhu sai väga hästi täis ja teenindus oli ka hea. Koht oli puupüsti täis ka, viimati käies pidi ette regama, et üldse kohta saada.

                          Edit: lol, kirjutasn valesse teemasse vist aga elab yle :P
                          LOL.Kui palju sa üldse süüa suudad? ma oleks sellise koguse peale lõhki juba..
                          ''Topinguga'' vb suudan nii palju süüa ainult.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #2173
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Sööks standardilt niipalju, kui kõht ikka tühi on. :P

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #2174
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                              LOL.Kui palju sa üldse süüa suudad? ma oleks sellise koguse peale lõhki juba..
                              ''Topinguga'' vb suudan nii palju süüa ainult.
                              No need resto portsionid ei ole nii suured. Sämmis pool tühja kõhuga seda praadi lõpuni ei jõua süüa ntx.

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #2175
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Arvan, et pakub osadele huvi. Tegu siis mitte alkohoolse ingveri joogiga. Pudel ca 9 euri ja müüakse Tartu/Tallinna kaubamaja toiduosakondades. Teistes kohtades pole näinud.
                                Hea paljalt juua ja lisada ka teele.

                                Tervislik ja eriti mõnus eriline jook. Proovige !
                                Last edited by Madis Very; 19.01.12, 16:02.

                                Comment

                                Working...