Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.
Üldiselt ma ei saa endale väljas söömis lubada aga paar korda olen Rakvere Kebabist ikka kebabi eine võtnud. Odavam on see kindlasti ja sinu pildi põhjal on seal ka rohkem liha 
Muidu Tallinnas Nõmmel (Pärnu mnt.) müüdi vanasti krdi head kebabi.
Algselt postitas virukunn
Vaata postitust

Muidu Tallinnas Nõmmel (Pärnu mnt.) müüdi vanasti krdi head kebabi.



Comment